Uuring Noored noorsootööst

10.10.2017 14:40

Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut viib läbi uuringu "Noored noorsootööst".

Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimisel teostatava uuringu eesmärgiks on koostada ülevaade kuni 26-aastaste noorte rahulolust noortele suunatud tegevustes osalemise võimalustega ning selle alusel kavandada noorsootöö edasisi arenguid Eestis ja sellealaste tegevuste rahastamist.

Uuringu küsimustiku lingid eri vanuserühmade noorte ning lapsevanemate jaoks eesti ja vene keeles on leitavad aadressilt http://noorteuuring.ut.ee