Koolielu

Huviringi kestus: 11.09.2023 - 31.12.2023

Huviring algus: 11.09.2023 - 15:00

Toimumispäevad: Esmaspäeviti kell 15:00

Koolitaja: Kevin Kangur (kevin.kangur@pjkool.ee, +372 5555 9020)

Ruum: Stuudio, kooli saal, spordikeskus ja erinevad asukohad praktika sooritamiseks.

Helitehnoloogia omab endas kaasaegse helitehnikaga loomingulist protsessi, kus õpilased saavad luua helikujundeid (helipilti) nii kontserthelindamisel kui ka salvestamisel ning järeltöötlusel. Helitehnoloogia ringitunnis saab õpilane teadmised helindamise kohta tundes erinevaid: mikrofone, nende tüüpe, analoog- ja digitaalseid helipulte, salvestusseadmeid, tarkvara ja palju muud. Ringitund hõlmab endas palju praktilisi näiteid ja samuti saab õpilane osaleda erinevates praktikumides nagu näiteks: kontserthelindamine, kontsertsalvestus, stuudiosalvestus, helidisain, miximine ja masterdamine. Piisavas mahus ringitundide läbimisel võib õpilane edasi suunduda järgmisele haridustasemele helitehnoloogia erialal või asuda tööle helistuudios, raadios, teatrites ja helitehnikaga tegelevates ettevõtetes.