Meie koolist

Kooli arst

Kooliõe Marlen Ristoja (N11548) kabinet asub II korrusel.

• Kooliõde töötab pereõena E-R 8.30-16.30 aadressil Kooli tn 1, Pärnu-Jaagupi (kooli sööklaga samas majas). Telefon +372 449 4308.
  • Kooliõde teostab läbivaatuseid koolimajas kolmapäeva ja neljapäeva hommikuti, muul ajal on saadaval kõrvalmajas oma kabinetis. E, T ja R hommikuti on eelisjärjekorras pereõe vastuvõtule registreeritud patsiendid.

TERVISEKONTROLL viiakse läbi kooli tervisekabinetis kooliõe poolt lapsevanema nõusolekul I, III ja VII klassi õpilasele.

• Perearsti juures on vajalik õpilastel läbida ennetav tervisekontroll V ja IX klassis ning hambaarstil tuleks käia igal aastal.

RIIKLIKU IMMUNISEERIMISKAVA järgi teostatakse kooliõe poolt lapsevanema nõusolekul järgnevad vaktsineerimised:

• 12 aasta vanustele tüdrukutele HPV 2 doosi (inimese papilloomviiruse vaktsiin)
  • 13 aasta vanuselt MMR 2. (leetrite, mumpsi ja punetiste teine vaktsiin)
  • 15-16 aasta vanuselt dTap 6. (difteeria, teetanuse, läkaköha kuues vaktsiin)

Info: https://www.vaktsineeri.ee. Vaktsiinid on tasuta.

• Kooliõde ei teosta analüüse ega saada röntgenisse. Need teenused saab oma perearstilt/pereõelt, vajalik etteregistreerimine.
  • Kõigil inimestel on võimalik ööpäevaringselt esmast meditsiinilist nõu saada perearsti nõuandetelefonilt 1220.
  • Erakorralise abi vajadusel helistada hädaabinumbrile 112.

Kooliõe Marlen Ristoja (N11548) kabinet asub II korrusel.

• 13 aasta vanuselt MMR 2. (leetrite, mumpsi ja punetiste teine vaktsiin)
  • 15-16 aasta vanuselt dTap 6. (difteeria, teetanuse, läkaköha kuues vaktsiin)

Info: https://www.vaktsineeri.ee. Vaktsiinid on tasuta.

• Erakorralise abi vajadusel helistada hädaabinumbrile 112.