Teeme Ära 2024 meie koolis 26. aprill Andrus Peetson

Pärnu-Jaagupi Põhikool on registreeritud koristustalgutele Teeme Ära.

Talgupäev ise toimub 4. mail 2024, aga meie kool teeb omi koristamisi maikuu erinevate päevade jooksul, sest me teeme seda õppetöö kõrvalt.

Täpsem info talgulistele on juba jagamisel. Tahame teha puhtamaks oma kooliümbruse ja pisut laiemalt alevis korrastamisele panustada. Talgulised saavad kooli poolt töökindaid, prügikotte ja rehasid.

Üheskoos loodame headele talguilmadele ja rõõmsale talgutujule! Meie talgud on ka leitavad Teeme Ära kodulehelt, märksõnaks "Kodukoht puhtaks".

Talgujuht Joel Pulk

Pärnu-Jaagupi Põhikool on registreeritud koristustalgutele Teeme Ära.

Talgujuht Joel Pulk