Meie lood

Zoom-i tund Leedu kooliga 28. märts Andrus Peetson


28. märtsil 2022, teise tunni ajal toimus ERASMUS+ raames Zoom-i tund Leedu kooliga. Õpilased tutvustasid ennast, küsisid uutelt sõpradelt küsimusi, laulsid sõbra laulu ja arutasid, mida tähendab nende jaoks sõna koostöö. 

Kõik meie kooli esindanud õpilasid olid julged, aktiivsed küsijad ja väga viisakad. Aitäh nende õpetajatele. 

Abigail Kumel
Projekti eestvedaja

28. märtsil 2022, teise tunni ajal toimus ERASMUS+ raames Zoom-i tund Leedu kooliga. Õpilased tutvustasid ennast, küsisid uutelt sõpradelt küsimusi, laulsid sõbra laulu ja arutasid, mida tähendab nende jaoks sõna koostöö. 

Kõik meie kooli esindanud õpilasid olid julged, aktiivsed küsijad ja väga viisakad. Aitäh nende õpetajatele. 

Abigail Kumel
Projekti eestvedaja