Meie lood

Vene laulu festival 2019 08. veebruar Andrus Peetson


7. veebruaril 2019 oli Pärnu Ühisgümnaasiumis Vene laulu festival, mis toimus juba viiendat aastat ja on mõeldud gümnasistidele. Ka meie kooli 9. klassi tüdrukud Anne Marie Tasane, Hanna Maria Tasane, Käthriin Aasa, Anita-Ly Laan, Kadi Kruusmann ja Iris Lõsjuk osalesid sel aastal festivalil. Esinejaid oli üle Eesti ning tase oli väga kõrge.

Natuke kõhe oli gümnasistidele esineda, aga enda meelest saime päris hästi hakkama ja saal plaksutas kaasa ning see tegi meele rõõmsaks. Oli meeleolukas päev, mille käigus saime uusi kogemusi. Suur tänu muusikaõpetaja Elenale ja Triinule, kes meid aitasid.

Elle Redlich
Vene keele õpetaja

7. veebruaril 2019 oli Pärnu Ühisgümnaasiumis Vene laulu festival, mis toimus juba viiendat aastat ja on mõeldud gümnasistidele. Ka meie kooli 9. klassi tüdrukud Anne Marie Tasane, Hanna Maria Tasane, Käthriin Aasa, Anita-Ly Laan, Kadi Kruusmann ja Iris Lõsjuk osalesid sel aastal festivalil. Esinejaid oli üle Eesti ning tase oli väga kõrge.

Natuke kõhe oli gümnasistidele esineda, aga enda meelest saime päris hästi hakkama ja saal plaksutas kaasa ning see tegi meele rõõmsaks. Oli meeleolukas päev, mille käigus saime uusi kogemusi. Suur tänu muusikaõpetaja Elenale ja Triinule, kes meid aitasid.

Elle Redlich
Vene keele õpetaja