Meie lood

Tulge õppima meie kooli 03. mai Andrus Peetson


Avalduse ja isikuandmete töötlemise nõusoleku blanketid leiate Vastuvõtt -> Vajalikud dokumendid. Täidetud ja digitaalselt allkirjastatud dokumendid palume saata e-posti aadressile info@pjkool.ee hiljemalt 31. maiks 2022.

Pärnu-Jaagupi lasteaed Pesamunast tulevad õpilased ei pea dokumendifotot esitama. Teised peavad esitama dokumendifoto nõuetele vastava digifoto. Kui lapsevanemal ei ole võimalik lapse ja enda dokumentidest digitaalset koopiat teha siis saab selle hiljem teha koolimajas.

Info telefonil +372 509 0357.

Ootame Teid!

Avalduse ja isikuandmete töötlemise nõusoleku blanketid leiate Vastuvõtt -> Vajalikud dokumendid. Täidetud ja digitaalselt allkirjastatud dokumendid palume saata e-posti aadressile info@pjkool.ee hiljemalt 31. maiks 2022.

Pärnu-Jaagupi lasteaed Pesamunast tulevad õpilased ei pea dokumendifotot esitama. Teised peavad esitama dokumendifoto nõuetele vastava digifoto. Kui lapsevanemal ei ole võimalik lapse ja enda dokumentidest digitaalset koopiat teha siis saab selle hiljem teha koolimajas.

Info telefonil +372 509 0357.

Ootame Teid!