Meie lood

Teeme ära kampaania sai hoo sisse (täiend 17.05) 09. mai Andrus Peetson


08.-12. mail toimub meie koolis Teeme Ära kampaania Kodukoht puhtaks ja korda

Iga klass saab võimaluse panustada kooliümbruse ja meie alevi heakorrale. Meie abikäsi jätkub nii kiriku juurde kui surnuaeda. 9. klassi kõige suurem leid meie alevi vahelt oli trikiratas. 4.a klassi talgupäev "Teeme ära" toimus spordikeskuse juures.

Aitäh õpetajatele ja õpilastele kodukoha heaks panustamise eest!

08.-12. mail toimub meie koolis Teeme Ära kampaania Kodukoht puhtaks ja korda

Iga klass saab võimaluse panustada kooliümbruse ja meie alevi heakorrale. Meie abikäsi jätkub nii kiriku juurde kui surnuaeda. 9. klassi kõige suurem leid meie alevi vahelt oli trikiratas. 4.a klassi talgupäev "Teeme ära" toimus spordikeskuse juures.

Aitäh õpetajatele ja õpilastele kodukoha heaks panustamise eest!