Meie lood

Tänusõnad sukapaelte punujatele 12. juuni Andrus Peetson


Suvel osalevad kõik meie kooli tantsurühmad tantsupeol, mis kannab nime "Sillad". Selleks, et meie tantsupoisid ja noormehed nägusad välja näeksid andsid suure panuse tütarlapsed nii käsitöö tundides kui ka vabal ajal. Õpetaja Signe eestvõtmisel punusid kõige rohkem paelu Karmen Säinas ja Aveli Lehtmaa. 

Oma panuse säärepaelte punumisse andsid: Kauson Kaili, Kivikas Merit, Laidna Rebecca, Hanna Kartau, Katriin Kodu, Talvistu Mari, Hannusson Greete-Ly, Laan Aliisa, Raun Tenet, Elmend Egert, Jakson Heily, Jõgi Emili, Lõõbas Mia Lindra, Päästel Getter, Reiberg Roland, Kiigske Oliver, Krapivin Karl Mihkel, Kumel Eric Andrus, Mägi Anni, Männik Eliise, Vahenurm Mia, Kivikas Raiko, Kruusmaa Monika, Lõsjuk Rasmus,  Armas Jens-Christjan,  Kalda Kennet, Raun Tennet, Virnhoff Kerstin, Visk Hendrik, Visk Henriette, Säinas Kristo, Arus Rene, Jõerand Ranno, Kingisepp Andri, Melts Marjete, Uku Osula, Pernik Steven-Erki, Annusvere, Antero, Haljasoks, Marion, Kell, Isabel, Käsper, Randy, Mägi, Averi, Soosaar, Kaidi, Kivikas Hanna, Oja Grette, Urban Angeelika, Veeris Hendrik, Kustassoo Anete-Ly, Lääts Kärt, Aile Jaansalu 

Aitäh kõikidele punujatele ja eriti õpetaja Signele. 

Suvel osalevad kõik meie kooli tantsurühmad tantsupeol, mis kannab nime "Sillad". Selleks, et meie tantsupoisid ja noormehed nägusad välja näeksid andsid suure panuse tütarlapsed nii käsitöö tundides kui ka vabal ajal. Õpetaja Signe eestvõtmisel punusid kõige rohkem paelu Karmen Säinas ja Aveli Lehtmaa. 

Oma panuse säärepaelte punumisse andsid: Kauson Kaili, Kivikas Merit, Laidna Rebecca, Hanna Kartau, Katriin Kodu, Talvistu Mari, Hannusson Greete-Ly, Laan Aliisa, Raun Tenet, Elmend Egert, Jakson Heily, Jõgi Emili, Lõõbas Mia Lindra, Päästel Getter, Reiberg Roland, Kiigske Oliver, Krapivin Karl Mihkel, Kumel Eric Andrus, Mägi Anni, Männik Eliise, Vahenurm Mia, Kivikas Raiko, Kruusmaa Monika, Lõsjuk Rasmus,  Armas Jens-Christjan,  Kalda Kennet, Raun Tennet, Virnhoff Kerstin, Visk Hendrik, Visk Henriette, Säinas Kristo, Arus Rene, Jõerand Ranno, Kingisepp Andri, Melts Marjete, Uku Osula, Pernik Steven-Erki, Annusvere, Antero, Haljasoks, Marion, Kell, Isabel, Käsper, Randy, Mägi, Averi, Soosaar, Kaidi, Kivikas Hanna, Oja Grette, Urban Angeelika, Veeris Hendrik, Kustassoo Anete-Ly, Lääts Kärt, Aile Jaansalu 

Aitäh kõikidele punujatele ja eriti õpetaja Signele.