Meie lood

Tagasiside meie kooli söökla kohta on väga positiivne 06. aprill Andrus Peetson


Eesti Koolitoidu Liit külastas jaanuaris-veebruaris 2022 Põhja-Pärnumaa valla koolikööke. Tagasiside meie kooli söökla kohta on väga positiivne. Olukorra kirjelduses on öeldnud, et meie söögisaal on ilus ja avatud, köök on väga puhas ja seadmed vastavalt vajadusele. Kogu köögi ja söögisaali olukord on väga hea (siinkohal meenutan, et viimati tehti meie koolisööklas remonti 2008.aastal ja oleme söökla uuendamise planeerinud selle aasta suvesse). Tagasisidest võib lugeda ka seda, mida teame isegi - töötajad on rõõmsad ja sõbralikud, toit on maitsev.

"Kiidame Pärnu-Jaagupi ühtset kollektiivi ja maitsvat toitu. Köögis oli väga puhas ja hea õhkkond." seisis tagasisidet andvas infokirjas must-valgelt. 

Head õpilased! Märkame oma toredaid ja usinaid kokatädisid iga päev ja tunnustame neid tänusõnaga!
Aitäh, head Urve, Marje, Kaie ja Kristiina! 

Katrin Kohjus
Direktor

Eesti Koolitoidu Liit külastas jaanuaris-veebruaris 2022 Põhja-Pärnumaa valla koolikööke. Tagasiside meie kooli söökla kohta on väga positiivne. Olukorra kirjelduses on öeldnud, et meie söögisaal on ilus ja avatud, köök on väga puhas ja seadmed vastavalt vajadusele. Kogu köögi ja söögisaali olukord on väga hea (siinkohal meenutan, et viimati tehti meie koolisööklas remonti 2008.aastal ja oleme söökla uuendamise planeerinud selle aasta suvesse). Tagasisidest võib lugeda ka seda, mida teame isegi - töötajad on rõõmsad ja sõbralikud, toit on maitsev.

"Kiidame Pärnu-Jaagupi ühtset kollektiivi ja maitsvat toitu. Köögis oli väga puhas ja hea õhkkond." seisis tagasisidet andvas infokirjas must-valgelt. 

Head õpilased! Märkame oma toredaid ja usinaid kokatädisid iga päev ja tunnustame neid tänusõnaga!
Aitäh, head Urve, Marje, Kaie ja Kristiina! 

Katrin Kohjus
Direktor