Meie lood

Sportlik päev Kuutsemäel 10. jaanuar Andrus Peetson


9. jaanuaril käisid meie kooli õpilased koos Kuutsemäel mägesid vallutamas.

Päevast said osa ka mõned meie vilistlased. Lisaks liitusid Kivi-Vigala endised ja praegused õpilased ja õpetaja. Alustasime sõitu 8.30 kooli juurest ning kõik said mäele keskpäevaks. Veetsime terve päeva nõlvadel, kes suusatades, kes lauda sõites. Jõudsime kõik suurte kogemuste ja mitmete sinikate võrra rikkamana tagasi. Väsinud ja õnnelikud  sportlased jõuavad Pärnu-Jaagupisse kell 22.00. 

Õpetajad Aile Jaansalu ja Anne-Ly Viimne 
 

9. jaanuaril käisid meie kooli õpilased koos Kuutsemäel mägesid vallutamas.

Päevast said osa ka mõned meie vilistlased. Lisaks liitusid Kivi-Vigala endised ja praegused õpilased ja õpetaja. Alustasime sõitu 8.30 kooli juurest ning kõik said mäele keskpäevaks. Veetsime terve päeva nõlvadel, kes suusatades, kes lauda sõites. Jõudsime kõik suurte kogemuste ja mitmete sinikate võrra rikkamana tagasi. Väsinud ja õnnelikud  sportlased jõuavad Pärnu-Jaagupisse kell 22.00. 

Õpetajad Aile Jaansalu ja Anne-Ly Viimne