Skypark Kooliliiga Võrkpall Häädemeestel 15. märts Andrus Peetson

Käisime 14.03.2023 Skypark Kooliliiga Võrkpall 7.-9. klassi poiste ja tüdrukute võistlustel Häädemeestel.

Poistest võttis osa Karl Adrian Vainu, Tristan Djatšok, Antero Annusvere, Ranno Jõerand, Armo Aun, Averi Mägi ja Aron Kaljur. Tüdrukute koosseisu kuulusid Kadi-Liis Kangur, Karmen Sainas, Kelli Ilves, Liisa-Marinelli Viik, Angeelika Urban, Aliisa Laan, Sandra Sark ja Marion Haljasoks. Kaasas olid juhendajad Nelli Saarkoppel ja Kaia Kerge.

Päev venis palju pikemaks kui algse prognoosi järgi planeeritud oli, aga kõik pidasid edukalt vastu. Nii tüdrukud kui poisid võitlesid iga punkti eest ja vaev tasus end ära. Poisid saavutasid III koha poiste arvestuses ja tüdrukud saavutasid III koha tüdrukute arvestuses.

Nelli Saarkoppel
Pärnu-Jaagupi Põhikool