Rivitrummarid Tabasalus 04. november Andrus Peetson

1.-2. novembril 2019 toimus Tabasalu muusikakoolis rivitrummarite üle-eestiline koolitus. Seekord osales 4 rivitrummiansamblit. Koolitajaks oli Janne Ikonen Soomest. Meie tüdrukutel on see juba kolmas kord Janne käe all vilumust harjutada. Tore oli tõdeda, et suutsime oma mänguga Jannet üllatada, sest tema jaoks oli tüdrukute pulkade käsitsemise osavus muljetavaldav. Esinesime oma numbriga Tabasalu muusikakooli rivitrummarite kümnenda sünnipäeva kontserdil. Eriti lõbusaks kujunes aga koju jõudmine, sest õpetaja suutis keset pimedat tundmatus metsasügavuses oma autoga kinni jääda ja tüdrukud pidid hädast välja aitama.

Elena Mägi
Muusikaõpetaja