Meie lood

Raplamaa õpetajad käisid külas 25. september Andrus Peetson


Teisipäeval, 24. septembril, külastasid meie kooli Raplamaa ettevõtlike koolide esindajad. Peale põgusat sissejuhatust õppeköögi galeriis käisid külalised koolimuuseumis, kus muusemi juhataja Tiiu Muhu rääkis kuidas koolimuuseum aitab kaasa meie laste ajalooõpingutele. Õpetaja Tiiu korraldas külalistele ka ühe kiire muuseumimängu, mis andis hea ettekujutuse, millised meie muuseumitunnid välja näevad.

Bändiklassis ootas meid õpetaja Kevin ja VI klassi vastloodud ansambel.

Edasi liiguti põhikooli II korrusele, kus külaliste pilke paelus algklasside koridor. Saadi osa I klassi septembrikuu õpingute kordamistunnist, kus õpetaja Ursula ja meie haridustehnoloog Aile lapsed erinevates tegevusnurkades tööle panid.
III korrusel ootas meid VI klass koos vene keele õpetaja Elle Redlichiga. Noored esitasid dialooge vene keeles ja kuigi nad alustasid vaid 3 nädalat tagasi, oli esitatu vene keele oskajatele täiesti arusaadav.

Enne äraminekut põigati veel korraks sisse õpetaja Helen Mitti matemaatikaklassi, kus õpetaja Helen tutvustas lähikuvaprojektorit ja selle tarkvara Oktobus, mida ta kasutab matemaatika õpetamisel.
Meie külalised jäid külaskäiguga rahule ja kuna nad olid erinevatest Raplamaa koolidest, siis lubati oma kooli õpetajatega veel meile küll tulla.

Pärnu-Jaagupi Põhikool kuulub Ettevõtliku kooli võrgustikku alates 2015.aastast. 2018.aastal tunnustati meie kooli baastaseme saavutamise puhul Ettevõtliku kooli lipu ja kooliuksel tervitava vastava märgisega.

Pilte vaata siit.

Katrin Uutsalu
Direktor

Teisipäeval, 24. septembril, külastasid meie kooli Raplamaa ettevõtlike koolide esindajad. Peale põgusat sissejuhatust õppeköögi galeriis käisid külalised koolimuuseumis, kus muusemi juhataja Tiiu Muhu rääkis kuidas koolimuuseum aitab kaasa meie laste ajalooõpingutele. Õpetaja Tiiu korraldas külalistele ka ühe kiire muuseumimängu, mis andis hea ettekujutuse, millised meie muuseumitunnid välja näevad.

Bändiklassis ootas meid õpetaja Kevin ja VI klassi vastloodud ansambel.

Edasi liiguti põhikooli II korrusele, kus külaliste pilke paelus algklasside koridor. Saadi osa I klassi septembrikuu õpingute kordamistunnist, kus õpetaja Ursula ja meie haridustehnoloog Aile lapsed erinevates tegevusnurkades tööle panid.
III korrusel ootas meid VI klass koos vene keele õpetaja Elle Redlichiga. Noored esitasid dialooge vene keeles ja kuigi nad alustasid vaid 3 nädalat tagasi, oli esitatu vene keele oskajatele täiesti arusaadav.

Enne äraminekut põigati veel korraks sisse õpetaja Helen Mitti matemaatikaklassi, kus õpetaja Helen tutvustas lähikuvaprojektorit ja selle tarkvara Oktobus, mida ta kasutab matemaatika õpetamisel.
Meie külalised jäid külaskäiguga rahule ja kuna nad olid erinevatest Raplamaa koolidest, siis lubati oma kooli õpetajatega veel meile küll tulla.

Pärnu-Jaagupi Põhikool kuulub Ettevõtliku kooli võrgustikku alates 2015.aastast. 2018.aastal tunnustati meie kooli baastaseme saavutamise puhul Ettevõtliku kooli lipu ja kooliuksel tervitava vastava märgisega.

Pilte vaata siit.

Katrin Uutsalu
Direktor