Meie lood

Rakvere Reaalkooli õpetajate külaskäik 09. veebruar Andrus Peetson


Esmaspäeval, 06. veebruaril, külastas meie kooli Rakvere Reaalkooli Liikuma kutsuva kooli naiskond. Külastuse käigus tutvuti kooli ja koolihoonetega. Savitoas õpetaja Anne juhendamisel vooliti lillest kaussi ja taustaks saime meie rääkida oma kooli ägedatest tegemistest.

Meie kool ja meie tegemised jätsid külalistele hea mulje.

Meeli Tasane
Õppealajuhataja

Esmaspäeval, 06. veebruaril, külastas meie kooli Rakvere Reaalkooli Liikuma kutsuva kooli naiskond. Külastuse käigus tutvuti kooli ja koolihoonetega. Savitoas õpetaja Anne juhendamisel vooliti lillest kaussi ja taustaks saime meie rääkida oma kooli ägedatest tegemistest.

Meie kool ja meie tegemised jätsid külalistele hea mulje.

Meeli Tasane
Õppealajuhataja