Meie lood

Parim Noor Instrumentalist piirkondliku vooru esikohad tulid meile 14. märts Andrus Peetson


10. märtsil toimus Orissaares Eesti Muusikakoolide Liidu poolt korraldatud konkursi Parim Noor Instrumentalist piirkondlik voor. Meie kooli esindasid trompetiõpilased Gregory-Marcus Lensment, Robin Karm, Lucas Oliver Lensment ja Ally-Emely Lensment.

Tulemused:

  • 1. vanuserühma 1. koht Gregory-Marcus Lensment ja
  • 3. vanuserühma 2. koht Ally-Emely  Lensment (esikohta ei antud)

Mõlemad õpilased pääsesid edasi Tallinnasse finaali, mis toimub 26.03.2023.

Meie trompetimängijaid õpetab õp Kaido Kivi. Õpilasi saatis klaveril Alina Zahladko. Palju õnne!

10. märtsil toimus Orissaares Eesti Muusikakoolide Liidu poolt korraldatud konkursi Parim Noor Instrumentalist piirkondlik voor. Meie kooli esindasid trompetiõpilased Gregory-Marcus Lensment, Robin Karm, Lucas Oliver Lensment ja Ally-Emely Lensment.

Tulemused:

  • 1. vanuserühma 1. koht Gregory-Marcus Lensment ja
  • 3. vanuserühma 2. koht Ally-Emely  Lensment (esikohta ei antud)

Mõlemad õpilased pääsesid edasi Tallinnasse finaali, mis toimub 26.03.2023.

Meie trompetimängijaid õpetab õp Kaido Kivi. Õpilasi saatis klaveril Alina Zahladko. Palju õnne!