Meie lood

Õpetajate koolituspäev Tartus 22. november Andrus Peetson


21. novembril külastasid meie kooli õpetajad Tartu Hansa kooli.

Õppealajuhataja Marika Vares rääkis oma koolist ja kõigest toredast, mida nad seal teevad. Hansa koolis on lapsi kolm korda rohkem kui meie koolis ja õpetajaid on seal ligi 70. Tunnid on 60 minuti pikkused ja koolipäev lõppeb umbes kell 14.00.

Päeva teises pooles väisasime Tartu Loodusmuuseumi.

Oli õpetlik ja inspireeriv päev. 

21. novembril külastasid meie kooli õpetajad Tartu Hansa kooli.

Õppealajuhataja Marika Vares rääkis oma koolist ja kõigest toredast, mida nad seal teevad. Hansa koolis on lapsi kolm korda rohkem kui meie koolis ja õpetajaid on seal ligi 70. Tunnid on 60 minuti pikkused ja koolipäev lõppeb umbes kell 14.00.

Päeva teises pooles väisasime Tartu Loodusmuuseumi.

Oli õpetlik ja inspireeriv päev.