Nutivabad koolipäevad 30. jaanuar Andrus Peetson

Meie kool katsetab alates esmaspäevast nutivaba nädalaga, mis kestab 5.-9. veebruar 2024 ja tähendab nutiseadmevabasid koolipäevi õpilastele.

Reeglid on lihtsad:

• Esmaspäeva hommikust kuni reede pärastlõunani kell 08.00-15.00 saame koolis hakkama ilma nutivahendita.
  • Nutivahendi kasutamine on võimalik ainult siis, kui õpetaja annab tunnis selleks loa.
  • Nutivahendid on hääletud ja koolikotis või õpetaja laual karbis.
  • Hädavajaliku telefonikõne saab ära teha aula esises koridoris. See on ainuke koht, kus saab korraks nutivahendit kasutada ja sedagi ainult hädavajadusel.

See on hea harjutus selleks, et me tõstaksime oma keskendumisvõimet ja suudaksime üksteisega suhelda vahetundides. Loodame suurematelt õpilastelt head eeskuju selle nädala raames ja näitame, et oleme ka ilma nutivahendita lahedad ning võtame seda kui mängu, mida mängib terve kool!

Reeglid on lihtsad:

• Nutivahendid on hääletud ja koolikotis või õpetaja laual karbis.