Meie lood

Noorte kaasamine osaluskogudesse 25. november Andrus Peetson


Täna, 25. novembril, toimus meie koolis "Kodanikuharidus" raames vestlusring 7.-9. klassi õpilastele Noorte kaasamine osaluskogudesse. Vestlusringi viisid läbi Eesti Noorteühenduse Liidust Maarja Mehiste ning Saarde valla osaluskogust Hans- Kristjan Raid.

Noortele anti ülevaade, kuidas kohalik omavalitsus töötab noorte valdkonnas ning kuidas otsusteni jõutakse. Arutleti noortele pakutavates võimalustes ja noorte õiguste ja arvamuste kuuldavaks tegemisel. Samuti noorte võimalus kaasa rääkida kogukonna murede ja probleemide lahendamisel kohaliku omavalitsuse tasandil.

Anne Alus
Projektijuht noorsootöö alal

Täna, 25. novembril, toimus meie koolis "Kodanikuharidus" raames vestlusring 7.-9. klassi õpilastele Noorte kaasamine osaluskogudesse. Vestlusringi viisid läbi Eesti Noorteühenduse Liidust Maarja Mehiste ning Saarde valla osaluskogust Hans- Kristjan Raid.

Noortele anti ülevaade, kuidas kohalik omavalitsus töötab noorte valdkonnas ning kuidas otsusteni jõutakse. Arutleti noortele pakutavates võimalustes ja noorte õiguste ja arvamuste kuuldavaks tegemisel. Samuti noorte võimalus kaasa rääkida kogukonna murede ja probleemide lahendamisel kohaliku omavalitsuse tasandil.

Anne Alus
Projektijuht noorsootöö alal