Naerata südamega 06. mai Andrus Peetson

Laupäeval 04. mail 2024 pidas meie tantsuõpetaja Tiina oma juubeleid.

Tiina on tantsuõpetajana töötanud meie mail juba 35 aastat. Tore oli seda kõike vaadata ja nautida. Lisaks meie kooli lastele olid tantsuplatsil ka õpetajad Hele, Karina, Krista, Laura ja Signe.

Aitäh õpetaja Tiinale, kes alati naeratab südamega ja suudab ka karud tantsu lööma panna.

Aitäh sulle hea õpilane, kes sa hoolid tantsimisest ja tunned rõõmu sellest mis sa teed.

Vaata pilte:

Laupäeval 04. mail 2024 pidas meie tantsuõpetaja Tiina oma juubeleid.

Vaata pilte: