Meie lood

Muuda oma harjumusi, tekita vähem jäätmeid 05. detsember Andrus Peetson


Novembrikuu eelviimasel nädalal toimunud Üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal (European Week for Waste Reduction) kutsusime kõiki 7.-9. klasside õpilasi osalema veebiviktoriinis.

Kõigi viktoriinis osalejate vahel loositi välja 12 "Tarbi vähem" stardikomplekti! Komplektist leiab korduskasutatavad kotid, mis muudavad poeskäigu kilekotivabaks ning asenduse ühekordsetele topsidele ja söögiriistadele.

Meie koolist võitis stardikomplekti Carol Rozentov.

Novembrikuu eelviimasel nädalal toimunud Üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal (European Week for Waste Reduction) kutsusime kõiki 7.-9. klasside õpilasi osalema veebiviktoriinis.

Kõigi viktoriinis osalejate vahel loositi välja 12 "Tarbi vähem" stardikomplekti! Komplektist leiab korduskasutatavad kotid, mis muudavad poeskäigu kilekotivabaks ning asenduse ühekordsetele topsidele ja söögiriistadele.

Meie koolist võitis stardikomplekti Carol Rozentov.