Muna õpetab kana 29. november Andrus Peetson

30. novembril 2021 algab meie koolis terviseedenduse projekti "Muna õpetab kana" raames koolitused. Koolitused toimuvad 3 korral.

• I koolitus: Nutiseadmete liigne kasutamine - loengut peab Maarja Rahu ja koolitus algab 9.25 zoomis. Koolitus on mõeldud 4.-6. klassi õpilastele.
  • II koolitus: Mida teeb internet minu vaimu ja suhtega - loengut peab Riina Timberg. Koolitus algab kell 13.00 ja kestab 2 tundi. Mõeldud on III kooliastemele, ehk 7.-9. klassile.
  • III koolitus: Tervislik toitumine- praktiline osa. Toimub 2 grupis jaanuaris 2022. Täpsem info edaspidi.