Meie lood

Mudilaste laulupäev 25. mail Pärnus Vallikäärus 27. mai Andrus Peetson


Laupäeva hommikul kogunesid 29 meie kooli mudilaskoori lauljat kooli ees, et alustada sõitu Pärnusse. Vallikäärus toimus Pärnumaa mudilaste laulu- ja tantsupidu "Lood ja laulud vanavanemate lapsepõlvest".

Ennelõunane aeg oli planeeritud proovideks. Eks see tulikuum päike pani meie vastupidavuse tõsiselt proovile. Aga mütsid ja joogivesi aitasid hädast välja. Proovide lõpus vudisime oma pesapaika, kus lasime head maitsta kaasa võetud piknikutoitudel. Nii äge, et emmed asja tõsiselt võtsid. Kõhud said kurguni täis. Rongkäik ja sellele järgnenud kontsert oma erilise meeleoluga tõid naeratuse taas näole.

Tänan tublisid emmesid Küllit ja Triinu, kes tulid kaasa lapsi turvama. Lapsed said igale küsimusele alati vastuse ja kõik vajalikud käigud, kaasa arvatud veepudelite täitmine, said tehtud. Nii tore oli, et meiega liitusid rongkäigus ka päris mitu vanaema ja teised emad. Igatahes vahva päev oli! 

Elena Mägi
muusikaõpetaja

Laupäeva hommikul kogunesid 29 meie kooli mudilaskoori lauljat kooli ees, et alustada sõitu Pärnusse. Vallikäärus toimus Pärnumaa mudilaste laulu- ja tantsupidu "Lood ja laulud vanavanemate lapsepõlvest".

Ennelõunane aeg oli planeeritud proovideks. Eks see tulikuum päike pani meie vastupidavuse tõsiselt proovile. Aga mütsid ja joogivesi aitasid hädast välja. Proovide lõpus vudisime oma pesapaika, kus lasime head maitsta kaasa võetud piknikutoitudel. Nii äge, et emmed asja tõsiselt võtsid. Kõhud said kurguni täis. Rongkäik ja sellele järgnenud kontsert oma erilise meeleoluga tõid naeratuse taas näole.

Tänan tublisid emmesid Küllit ja Triinu, kes tulid kaasa lapsi turvama. Lapsed said igale küsimusele alati vastuse ja kõik vajalikud käigud, kaasa arvatud veepudelite täitmine, said tehtud. Nii tore oli, et meiega liitusid rongkäigus ka päris mitu vanaema ja teised emad. Igatahes vahva päev oli! 

Elena Mägi
muusikaõpetaja