Meie lood

Meil on külalised Leedust 14. mai Andrus Peetson


14. mail 2024 saabusid meile külla 14 Leedu sõpruskooli õpetajat.

Leedukad tulid tutvuma meie kooli ja meie tegemistega. Külastuse esimene päev algas väga ilusa kontserdiga külaliste auks. Edasi jätkus päev tundide külastusega. Meie õpetajad olid ette valmistanud toredad tunnid, mis külalistele väga meeldisid. 

Õpetaja Bruno näitas, kuidas nutivahendid aitavad kaasa kehalise tundides ja aitavad kaasa ainete vahelisse lõimingusse.

Õpetaja Tiiu rääkis külalistele meie muuseumi tegevustest. Külalistele oli võimalus mängida muuseumis mõistatuste ära arvamise mängu. 

Aitäh õpetajad Aile, Elena, Reine, Gajane, Siiri, Tiina Saar, Tiina Põder, Liset Lätt, Karina, Hele, Laura ja Tiiu, tänu teie abile ja toele möödus päev muljetavaldavalt. Aitäh kõikidele laulu- ja tantsulastele, te olite väga ägedad.

Külalised olid väga rahul kõigega!

14. mail 2024 saabusid meile külla 14 Leedu sõpruskooli õpetajat.

Leedukad tulid tutvuma meie kooli ja meie tegemistega. Külastuse esimene päev algas väga ilusa kontserdiga külaliste auks. Edasi jätkus päev tundide külastusega. Meie õpetajad olid ette valmistanud toredad tunnid, mis külalistele väga meeldisid. 

Õpetaja Bruno näitas, kuidas nutivahendid aitavad kaasa kehalise tundides ja aitavad kaasa ainete vahelisse lõimingusse.

Õpetaja Tiiu rääkis külalistele meie muuseumi tegevustest. Külalistele oli võimalus mängida muuseumis mõistatuste ära arvamise mängu. 

Aitäh õpetajad Aile, Elena, Reine, Gajane, Siiri, Tiina Saar, Tiina Põder, Liset Lätt, Karina, Hele, Laura ja Tiiu, tänu teie abile ja toele möödus päev muljetavaldavalt. Aitäh kõikidele laulu- ja tantsulastele, te olite väga ägedad.

Külalised olid väga rahul kõigega!