Meie lood

Meie lauljad rahvamajas jõululaadal 20. detsember Andrus Peetson


Meie kooli mõlemad mudilaskoorid ning muusikakooli solistid esinesid 16. detsembril rahvamajas jõululaadal.

Lapsed olid tublid. Eks meil tuli ikka väikeseid sahmimisi ka sekka. Näiteks läks laval täiesti meelest ära see, millises reas me tavaliselt seisame. Ja nii juhtuski, et väiksemad sattusid suuremate selja taha. Aga laulmist see ei seganud ja järgmistel kordadel oleme siis hoolikamad.

Meie kooli mõlemad mudilaskoorid ning muusikakooli solistid esinesid 16. detsembril rahvamajas jõululaadal.

Lapsed olid tublid. Eks meil tuli ikka väikeseid sahmimisi ka sekka. Näiteks läks laval täiesti meelest ära see, millises reas me tavaliselt seisame. Ja nii juhtuski, et väiksemad sattusid suuremate selja taha. Aga laulmist see ei seganud ja järgmistel kordadel oleme siis hoolikamad.