Meie lood

Meie kooli noored "Sirgel sihil" (täiend 25.04) 24. aprill Andrus Peetson


21.-23. aprillil suundusid meie noored "Sirgele sihile" - neil tuli läbida 40 ja rohkem kilomeetrit, trotsida öist udu ja hommikul minna Pärnu jõkke. Vaatamata sellele olid kõik väga positiivsed, kui nad tagasi jõudsid, märgade ja väsinutena.

Meie kooli esindasid väärikalt Erko Elmend, Raul Tokko, Randy Käsper, Renet Raun, Uku Osula ja Indrek Roojärv. Pärnu-Jaagupi Karudel õnnestus võita mõlemad võistlused parimad olid meie noorkotkad Mikk Mägi, Antero Annusver ja Rasmus Lõsjuk ja kodutütarde võistkond, kuhu kuulus meie vilistlane Heidi Sai.

Pärnu-Jaagupi Karud esindavad meie kooli üle Eestilistel võistlustel Mini Erna ja Ernake.

Aitäh Kristo Siniveele ja Anita-Ly Laanele meie noorte juhendamise eest.  

21.-23. aprillil suundusid meie noored "Sirgele sihile" - neil tuli läbida 40 ja rohkem kilomeetrit, trotsida öist udu ja hommikul minna Pärnu jõkke. Vaatamata sellele olid kõik väga positiivsed, kui nad tagasi jõudsid, märgade ja väsinutena.

Meie kooli esindasid väärikalt Erko Elmend, Raul Tokko, Randy Käsper, Renet Raun, Uku Osula ja Indrek Roojärv. Pärnu-Jaagupi Karudel õnnestus võita mõlemad võistlused parimad olid meie noorkotkad Mikk Mägi, Antero Annusver ja Rasmus Lõsjuk ja kodutütarde võistkond, kuhu kuulus meie vilistlane Heidi Sai.

Pärnu-Jaagupi Karud esindavad meie kooli üle Eestilistel võistlustel Mini Erna ja Ernake.

Aitäh Kristo Siniveele ja Anita-Ly Laanele meie noorte juhendamise eest.