Meie kool on esindatud Globe ekspeditsioonil 03. august Andrus Peetson

Pärnu-Jaagupi Põhikooli esindustiim on jõudnud rahvusvahelisele Globe ekspeditsioonile Käsmu. Ees ootavad neli põnevat päeva uurides litosfääri, hüdrosfääri, atmosfääri ja biosfääri. Kogume uusi teadmisi Globe programmi koolis käivitamiseks ja saame suurepärase inglise keele praktika!

Pidulikul avamisel olid kohal president Alar Karis, meie haridusminister Tõnis Lukas, USA saatkonna esindaja ja GLOBE programmi direktor Tony Murphy.

Tervitustega Käsmust!
Aile Jaansalu