Meie Heidi sai ergutusauhinna esseekonkursilt 26. november Andrus Peetson

Kodanikupäeva puhul toimus üleriigiline esseekonkurss "Tulevikuraha", mille korraldasid Kodanikhariduse programm Minu Riik ja Eest Pank.

Kokku laekus 343 tööd (9.-12. klassi õpilastelt üle Eesti). Meie kooli 9. klassi neiu Heidi Sai pälvis professor Rein Veidemanni juhitud žüriilt ühe ergutusauhindadest. Tuumakate töödega osalesid konkursil ka Hanna Grete Leas, Karolin Figol ja Kreete Karits.

Õpilasi juhendas õpetaja Merike Mäemets.

Õpilasi juhendas õpetaja Merike Mäemets.