Meie lood

Maakondlik vene keele päev toimus tradistsiooniliselt Sindi Gümnaasiumis 29. november Andrus Peetson


Seekord sai igast koolist osa võtta kuni 6 õpilast. Meie kooli esindasid Kreete Karits, Karolin Figol, Tauri Avarmaa ja Mattias Tõnts 7b klassist ja Carola Kuik ja Kristel Kappak 8. klassist. Toimus esitlus-viktoriin Venemaa sümbolitest ja linnadest. Vene talu perenaine Veronika Meibaum tutvustas vene tarbekunsti, rahvuslikke kombeid ja mänge.

Seekord sai igast koolist osa võtta kuni 6 õpilast. Meie kooli esindasid Kreete Karits, Karolin Figol, Tauri Avarmaa ja Mattias Tõnts 7b klassist ja Carola Kuik ja Kristel Kappak 8. klassist. Toimus esitlus-viktoriin Venemaa sümbolitest ja linnadest. Vene talu perenaine Veronika Meibaum tutvustas vene tarbekunsti, rahvuslikke kombeid ja mänge.