Meie lood

Maailmakoristuspäev 19. september 21. september Andrus Peetson


Meie kooli 5.-9. klassi noored võtsid osa Maailmakoristuspäevast. Koristasime Pärnu-Jaagupi alevis 14.-18. septembril. Sellel korral pöörasime tähelepanu eelkõige mikroprügile, mis loodusesse, eriti teeäärtesse vedelema jääb. Korjasime ära üle poole liitri konisid.

Kahjuks pean tõdema, et kui reedel olime just korjanud lõigu koolist uue bussijaamani Tallinn-Pärnu maantee ääres, siis hiljem liikudes olid uued konid maas. Palun hindame meie puhast loodust ja õpilaste panust. Loodusesse ei tohi jätta mitte midagi - see rikub meie ühist ökosüsteemi.

Natuke fakte väike prügi kohta https://www.maailmakoristus.ee/prygifaktid/.  Nii, et palun leia endale lähim prügikast, kuhu sa prügi paned.  

Rohkem pilte vaata siit. 

Õpetaja Hele Nööri. 
 

Meie kooli 5.-9. klassi noored võtsid osa Maailmakoristuspäevast. Koristasime Pärnu-Jaagupi alevis 14.-18. septembril. Sellel korral pöörasime tähelepanu eelkõige mikroprügile, mis loodusesse, eriti teeäärtesse vedelema jääb. Korjasime ära üle poole liitri konisid.

Kahjuks pean tõdema, et kui reedel olime just korjanud lõigu koolist uue bussijaamani Tallinn-Pärnu maantee ääres, siis hiljem liikudes olid uued konid maas. Palun hindame meie puhast loodust ja õpilaste panust. Loodusesse ei tohi jätta mitte midagi - see rikub meie ühist ökosüsteemi.

Natuke fakte väike prügi kohta https://www.maailmakoristus.ee/prygifaktid/.  Nii, et palun leia endale lähim prügikast, kuhu sa prügi paned.  

Rohkem pilte vaata siit. 

Õpetaja Hele Nööri.