Lumest kujude ehitamine, 22. jaanuaril 2021 20. jaanuar Anne Alus

Reedel, 22. jaanuaril 2021 toimub koolis lumest kujude ehitamine.

Ole hea ja mõtle koos klassiga, mida soovite ehitada, reedeks valmis. Võta kaasa ka vajalikud abivahendid, samuti kaunistuselemendid (ninaks porgand jne).

Ajagraafik ehitamiseks:

1. -2. tund 5. ja 7. klass - õpetajad 1. tund- Elle, Hille ja Helen Mitt, 2. tund- Tiiu ja Aile

3.-4. tund 1., 3., 4klass -  õpetajad 3. tund- Anett, Lisett, Signe ja Urve, 4. tund- Karina ja Aile, 6. klass- õpetaja Tiiu

5.-6. tund 8. ja 9. klass, Romet- õpetajad Urve ja Hele, appi läheb Lisett

2 a ja b klassi õpilased ehitavad enda kujud neljapäeval.

Palun riietu selliselt, et sa saad 2 tundi õues ehitada! Kindlasi võta kaasa kindad, sallid, mütsid!

Kooli poolt pakume pirukat ja teed.

Küsimused ja ettepanekud palun Annele.

Reedel, 22. jaanuaril 2021 toimub koolis lumest kujude ehitamine.

Ajagraafik ehitamiseks:

5.-6. tund 8. ja 9. klass, Romet- õpetajad Urve ja Hele, appi läheb Lisett

2 a ja b klassi õpilased ehitavad enda kujud neljapäeval.

Kooli poolt pakume pirukat ja teed.

Küsimused ja ettepanekud palun Annele.