Lumememmede ehitamise konkurss 12. jaanuar Andrus Peetson

Oma Riik kutsub Teid lumememmede ehitamise võistlusele. Tee oma rühmaga foto valminud lumememmega ja saada anne.alus@pjkool.ee.

Alustame juba neljapäeval, 13. jaanuaril 2022 töö-ja tehnoloogia tundide ajal. Lumememmesid võib ehitada klassipõhiselt või sõpruskondadega.

Kuhu ehitada?

Kooli ees muruplatsid, söökla ja koolivaheline plats, raamatukogu esine väljak. Ehitamiseks vajalikud vahendid võta ise kaasa. Samuti vali sobiv riietus õue!

Naudime mõnusat talve!

Kuhu ehitada?