Meie lood

Loodusfotode konkurss Meie Eesti 21. jaanuar Anne Alus


Õpilasesindus OMA RIIK kuulutab välja 20. jaanuarist 21. veebruarini 2020 loodusfotode konkursi. Konkursile esitatud töödest valitakse välja parimad ning saadetakse Itaaliasse sõpruskooli, kus pannakse üles näitus Eesti loodusest. Samuti korraldavad sõpruskooli noored Itaalias loodusfotode konkursi ning tööd saadetakse meie kooli, kus samuti paneme üles näituse.

Fotod palun saata projektijuhi e-posti aadressile anne.alus@pjkool.ee.

Mine loodusesse, võta kaasa telefon või fotoaparaat, tee ilus looduspilt ja osale konkursil!

Õpilasesindus OMA RIIK kuulutab välja 20. jaanuarist 21. veebruarini 2020 loodusfotode konkursi. Konkursile esitatud töödest valitakse välja parimad ning saadetakse Itaaliasse sõpruskooli, kus pannakse üles näitus Eesti loodusest. Samuti korraldavad sõpruskooli noored Itaalias loodusfotode konkursi ning tööd saadetakse meie kooli, kus samuti paneme üles näituse.

Fotod palun saata projektijuhi e-posti aadressile anne.alus@pjkool.ee.

Mine loodusesse, võta kaasa telefon või fotoaparaat, tee ilus looduspilt ja osale konkursil!