Kaitse end ja aita teist 2019 03. juuni Andrus Peetson

27. mail 2019 käisime 6. klassi õpilastega - Tauri Avarmaa, Karla Harjakas, Jaanika Kriks, Rebeca Käsper, Karen Leas, Emily Laanemägi, Rando Rannamees ja Mattias Tõnts Pärnus, Vallikäärus KEAT võistlusel, mis koosnes kahest etapist: ohutusolümpiast ja teadmiste võistlusest.

Saime olla ka Tre-raadio otse-eetris. Aide autokool korraldas võimalust autoga üle pea käia ja Spordiklubi poolt oli korraldatud vehklemistrenn. Saime juurde uusi teadmisi.

Hele Nööri
Loodusainete õpetaja