Meie lood

Jäätmed on moest väljas 29. november Andrus Peetson


19.-27. november toimus Euroopa jäätmetekke vähendamise nädal. Sel aastal oli teemaks ringsed ja kestlikud tekstiilid, alapealkirjaga „Jäätmed on moest väljas“. Nädala jooksul toimus mitmeid üritusi ja meie kooli 7.-9. klassi õpilased võtsid osa veebiviktoriinis. Seal proovisid nad koos Hele Nööriga, kui hästi nad teavad ringsete ja kestlike tekstiilidega seotud mõisteid.

19.-27. november toimus Euroopa jäätmetekke vähendamise nädal. Sel aastal oli teemaks ringsed ja kestlikud tekstiilid, alapealkirjaga „Jäätmed on moest väljas“. Nädala jooksul toimus mitmeid üritusi ja meie kooli 7.-9. klassi õpilased võtsid osa veebiviktoriinis. Seal proovisid nad koos Hele Nööriga, kui hästi nad teavad ringsete ja kestlike tekstiilidega seotud mõisteid.