Meie lood

II koht Pärnumaa koolinoorte 4.-6. klasside jalgpalli võistlustel 19. september Andrus Peetson


19.09.2023 toimusid Vändras Pärnumaa koolinoorte 4.-6. klasside jalgpalli võistlused.

Meie kooli võistkond koosseisus Kaur Lääts (5. kl), Carl Kruuse (4. kl), Robin Kappak (5. kl), Robin Kruuse (6. kl), Kristar Palmiste (5. kl), Magnus Oviir (4. kl), Artur Väljar (4. kl) ja Oskar Mets (5. kl) saavutas auhinnalise II koha ja tõi koju karika.

Õnnitleme võitjad ja täname õpetaja Brunot!

19.09.2023 toimusid Vändras Pärnumaa koolinoorte 4.-6. klasside jalgpalli võistlused.

Meie kooli võistkond koosseisus Kaur Lääts (5. kl), Carl Kruuse (4. kl), Robin Kappak (5. kl), Robin Kruuse (6. kl), Kristar Palmiste (5. kl), Magnus Oviir (4. kl), Artur Väljar (4. kl) ja Oskar Mets (5. kl) saavutas auhinnalise II koha ja tõi koju karika.

Õnnitleme võitjad ja täname õpetaja Brunot!