Meie lood

Festivali rikastasid meie laste laulud ja tantsud 03. juuni Andrus Peetson


1. juunil 2024 toimus Vändras Põhja-Pärnumaa festival.

Meie laululapsed laulsid Põhja-Pärnumaa koori koosseisus toredaid kõigele tuntuid laule. Koori dirigeeris õpetaja Elena ja teised meie valla koolide õpetajad. Tantsuväljakul astusid üles kõik meie kooli rühmad õpetaja Tiina juhendamisel. Koos Vändra Gümnaasiumi rühmadega toimus vahva tantsupidu.

Aitäh toredatele laulu- ja tantsulastele ning nende juhendajatele Elenale, Triinule ja Tiinale! 

1. juunil 2024 toimus Vändras Põhja-Pärnumaa festival.

Meie laululapsed laulsid Põhja-Pärnumaa koori koosseisus toredaid kõigele tuntuid laule. Koori dirigeeris õpetaja Elena ja teised meie valla koolide õpetajad. Tantsuväljakul astusid üles kõik meie kooli rühmad õpetaja Tiina juhendamisel. Koos Vändra Gümnaasiumi rühmadega toimus vahva tantsupidu.

Aitäh toredatele laulu- ja tantsulastele ning nende juhendajatele Elenale, Triinule ja Tiinale!