Meie lood

Esimene üürimaja on avatud 03. aprill Andrus Peetson


03. aprillil avas vallavanem ja meie kooli vilistlane Madis Koit kooli pargis esimese üürimaja.

Üürimaja on mõeldud linnurahvale ja on nüüd elanike ootel. Maja valmistati 2023. aasta septembris toimunud Maal elamise päeval. Majas on sees kaamera mille otsepilti saab vaadata https://www.pparnumaa.ee/haridus/linnumaja.

Kaamera ja sidelahendused paigaldas kooli IT-spetsialist Andrus Peetson. Huvitavad tunnid 3. ja 4. klassile lindudest viis läbi Eedi Lelov. Täname Põhja-Pärnumaa vallavalitsust ja Eva Soosaart, kes selle ürituse korraldas.

Jääme ootama esimesi üürnikke!

03. aprillil avas vallavanem ja meie kooli vilistlane Madis Koit kooli pargis esimese üürimaja.

Üürimaja on mõeldud linnurahvale ja on nüüd elanike ootel. Maja valmistati 2023. aasta septembris toimunud Maal elamise päeval. Majas on sees kaamera mille otsepilti saab vaadata https://www.pparnumaa.ee/haridus/linnumaja.

Kaamera ja sidelahendused paigaldas kooli IT-spetsialist Andrus Peetson. Huvitavad tunnid 3. ja 4. klassile lindudest viis läbi Eedi Lelov. Täname Põhja-Pärnumaa vallavalitsust ja Eva Soosaart, kes selle ürituse korraldas.

Jääme ootama esimesi üürnikke!