Erasmus+ projekti "Back to the roots" II kohtumine Portugalis 04. märts Anne Alus

Hetkel on käimas Erasmus+ projekti „Back to the roots“ II kohtumine Portugalis Bombarralis. Projekti eesmärk on viia õpilased lähemale oma juurtele läbi keele, spordi, muusika ja kultuuri. Kohtumisel osalevad Kreete Karits, Marten Mets, Karolin Figol õpetajatest Anne Alus, Helen Mitt ja Aile Jaansalu. Käimas on kolmas päev. Esimesel päeval külastasime Portugali pealinna Lissaboni. Teisel päeval panime kokku rahvusvahelised meeskonnad edasisteks projektitöödeks ja päeva teisel poolel said õpilased proovida surfamist. Täna toimusid töötoad rahvuslike tantsude ja muusikainstrumentidega. Päeva teisel poolel külastasime Portugali ajaloolist küla Obidos, kus toimus seiklusmäng meeskondade vahel.

Anna, Helen ja Aile

Anna, Helen ja Aile