Meie lood

9. klassi külastas ettevõtja Greta Tammeleht 16. oktoober Andrus Peetson


15. oktoobril 2019 külastas projekti Minu lugu raames meie kooli 9. klassi ettevõtja Greta Tammeleht. Greta on õppinud meie koolis kuni põhikooli lõpuni. Ta on ettevõtja, kes on loonud firma alltours, mis tegeleb turisminduse eelkõige turistide bussidega Euroopas ja Skandinaaviamaades. Greta lugu oli huvitav ja õpetlik. Aitäh Gretale ja soovime talle palju edu ettevõtmistes.

15. oktoobril 2019 külastas projekti Minu lugu raames meie kooli 9. klassi ettevõtja Greta Tammeleht. Greta on õppinud meie koolis kuni põhikooli lõpuni. Ta on ettevõtja, kes on loonud firma alltours, mis tegeleb turisminduse eelkõige turistide bussidega Euroopas ja Skandinaaviamaades. Greta lugu oli huvitav ja õpetlik. Aitäh Gretale ja soovime talle palju edu ettevõtmistes.