8. klassid käisid Läänemaad kaemas 09. juuni Andrus Peetson

Tutvusime Haapsalu linnusega, kus saime teada, miks Pärnus enam linnust pole. Õpilased said proovida, kui rasked on iidsete sõdurite turvis ja relvad. Jalutasime haapsalu promenaadil, nägime arheoloogilisi kaevamisi. Seejärel sõitsime Nõvale, kus tutvusime maakerkega. Bretša kividel nautisime kivikuningaks olemist. Saime aru, kui suur jõud oli meteoriidil, mis tekitas Neugrundi kraatri, mis asub Osmussaare lähedal. Veskijärve liivikul on ilusti näha, et maapind on kerkinud viimase 12000 aasta jooksul. Ilmaga meil vedas, kui asusime koduteele hakkas vihma sadama ja nägime ka kaarvälku.

Õpetaja
Hele Nööri