5. klasside nutimäng Pärnu raamatukogus ja muuseumis 08. mai Andrus Peetson

5. mail 2024 osalesid 5. a ja b klassi võstkonnad Pärnu Raamatukogu ja Pärnu Nuuseumi korraldatud nutimängus.

Võistkonnad pidid otsima vastuseid põnevatele küsimustele liikudes ringi muuseumis ja raamatukogus. Kogutud info põhjal mängiti lõpetuseks Kahooti! Meie kooli esindasid 5. a klassi võistkond koosseisus Germo Vaher, Ryan Käsper, Ben Johann Pärtel ja Sebastian Simson ning 5. b klassi võistkond koosseisus Heidi Sai, Grete Raidma, Aileen Laan ja Andra Kaljur.