5. ja 6. klasside õppekäik Eesti Tervisemuuseumisse 20. veebruar Andrus Peetson

19.02.2024 käsime 5. ja 6. klassidega Eesti Tervisemuuseumis Tallinnas.

5. klassidele toimus tund "Minu muutuv mina" ja 6. klass sai teadmisi juurde tunnis "Lõokesed ja öökullid". Tervisemuuseumi personal on väga tähelepanelik ja sõbralik saime sooja ja hooliva vastuvõtu osaliseks. Pärast muuseumi saime veidi aega tutvuda Viru keskusega. Pärast seda liikusime edasi kinno.

Oli põnev teismoodi õppimisega koolipäev.

Aitäh õpetaja Maarjale, Virvele, Signele ja Anne-Lyle, kes aitasid meie suurt gruppi koos hoida ja õigeks ajaks õigesse kohta juhatada ning õpilasi, kes pika päeva ilusti vastu pidasid.

19.02.2024 käsime 5. ja 6. klassidega Eesti Tervisemuuseumis Tallinnas.

Oli põnev teismoodi õppimisega koolipäev.