Meie lood

1.-3. klasside saalijalgpall Lihula Spordikoolis 10. veebruar Andrus Peetson


03.02.2023 toimusid Pärnumaa koolide vahelised saalijalgpalli meistrivõistlused 1.-3. klassidele. Kokku osales 8 võistkonda, 7-st koolist - Lihula Gümnaasiumist, Paikuse põhikoolist, Sindi Gümnaasiumist, Surju põhikoolist, Kõmsi algkoolist, Pärnu-Jaagupi põhikoolist ja Uulu põhikoolist.

Meie kooli võistkond saavutas 6. koha. Võistkonnas mängisid Carl Kruuse, Marten Rahu, Romet Basmanov, Sander Blande, Marten Tombak ja Pesamuna lasteaiast Grender Liik. Poiste treener on Aleksei Galkin ja võistlustel kaasas oli poistega õpetaja Anne-Ly Viimne.

03.02.2023 toimusid Pärnumaa koolide vahelised saalijalgpalli meistrivõistlused 1.-3. klassidele. Kokku osales 8 võistkonda, 7-st koolist - Lihula Gümnaasiumist, Paikuse põhikoolist, Sindi Gümnaasiumist, Surju põhikoolist, Kõmsi algkoolist, Pärnu-Jaagupi põhikoolist ja Uulu põhikoolist.

Meie kooli võistkond saavutas 6. koha. Võistkonnas mängisid Carl Kruuse, Marten Rahu, Romet Basmanov, Sander Blande, Marten Tombak ja Pesamuna lasteaiast Grender Liik. Poiste treener on Aleksei Galkin ja võistlustel kaasas oli poistega õpetaja Anne-Ly Viimne.