Meie kooli endised ja tänased õpetajad


Juta Kubja - IN MEMORIAM 1952-1971 eesti keel, kirjandus, direktor (1951-1960)
Aino (Kaldma) Männiste - IN MEMORIAM 1952-1956 eesti keel, õppealajuhataja (1955)
Lehte Rein - IN MEMORIAM 1953-1985 emakeel, kirjandus
Kalju Nõmmik - IN MEMORIAM 1954-1957 kehaline kasvatus
Silvia Nõmmik 1954-1957 kehaline kasvatus
Irina Gusseva 1952-1991, 1997-2002 vene keel
Vaiki (Härm) Krause - IN MEMORIAM 1952-1963 ajalugu
Asta Saagim - IN MEMORIAM 1952-1955, 1953-1973 inglise keel, eesti keel, zooloogia
May-Eliisabet (Lauter) Maiste - IN MEMORIAM 1952-1999 geograafia, laulmine, bioloogia, koolimuuseumi juhataja
Konstantin Rein 1952-1986 matemaatika, muusikaõpetus, õppealajuhataja (1967)
Linda Virkus - IN MEMORIAM 1952-1967 algklassid
Laine (Järve) Laurit 1952-1962 algklassid
Endel Laurit 1952-1964 matemaatika, füüsika, õppealajuhataja (1960-1964)
Aleksander Marguste - IN MEMORIAM 1952-195? geograafia
Helle (Tults) Pallik 1952-1954 vanempioneerijuht
Johannes Noormägi 1953-1954, 1957-1961 kehaline kasvatus
Vilja Lõhmus 1953-1955 algklassid
Velli (Lohu) Mägi 1953-1955 vene keel
Alla Koovits 1953-1955 vene keel
Aino Salu – IN MEMORIAM 1954-1961 keemia, bioloogia, matemaatika, füüsika, joonestamine
Harry Krause 1954-1963 matemaatika
Veera Pogodina 1955 vene keel
Ruth Klaus 1955 eesti keel
Otto Klaus 1955-1957 masinaehituse praktika
Endel Õige 1955 põllumajanduse praktika
Astrid Kaasik - IN MEMORIAM 1955-1957 inglise keel, joonestamine
Vilma (Mänd) Miilen 1955-1957 laulmine, botaanika, psühholoogia, geograafia, bioloogia
Silvia (Lents) Kaugema - IN MEMORIAM 1955-1957 füüsika, matemaatika, astronoomia
Maret (Koval) Rebane 1955-1957 algklassid
Maimu (Riid) Kumel 1955-1992 matemaatika, algklassid
Niina (Lizunova) Heinla 1956-1958 vene keel
(Varja Sidorova) Varvara Ulas 1956-1961 vene keel
Uno Hiie – IN MEMORIAM 1956-1960 Füüsika
Linda (Siht) Kask 1956-1958 eesti keel
Ellen Põder - IN MEMORIAM 1956-1980, 1982-1996 tütarlaste käsitöö
Harry Raide 1956-1960 joonestamine, matemaatika
Maimu Raide 1956-1960 geograafia
Valve Poolen 1956-1992 inglise keel
Helje Ohtra - IN MEMORIAM 1956-1975 vanempioneerijuht, kehaline kasvatus, algklassid
Aino Alet - IN MEMORIAM 1957-1962 algklassid, vene keel
Aili Tann – IN MEMORIAM 1957-1960 eesti keel
Tiit Ulas 1957-1961 masinaehituse praktika
Eduard Kildemaa - IN MEMORIAM 1957-1973 astronoomia, bioloogia, matemaatika, vene keel, tööõpetus
Endel Kärner - IN MEMORIAM 1960-1973 bioloogia, direktor (1960-1973)
Meida Kärner - IN MEMORIAM 1960-1978 keemia, bioloogia
Enno Poolen - IN MEMORIAM 1960-2010 füüsika
Helvi Rooslepp - IN MEMORIAM 1961-1977, 1979-1986 bioloogia
Silvi Tõnisson – IN MEMORIAM 1961-1964 eesti keel, ajalugu
Manfred Tõnisson - IN MEMORIAM 1961-1965 kehaline kasvatus
Erika Klee - IN MEMORIAM 1961-1968 kehaline kasvatus
Ellen Randmäe - IN MEMORIAM 1961-1995 ajalugu, kunstiajalugu, vene keel
Georg Rosenberg - IN MEMORIAM 1962-1977 matemaatika, saksa keel, joonestamine
Erika Vapris - IN MEMORIAM 1962-1969 algklassid
Salme (Seppik) Haas - IN MEMORIAM 1962-1997 algklasside õpetaja
Laine (Naisson) Klaar 1962-1967 bioloogia, loodusõpetus, tootmisõpetus, laborant
Anneli (Seitam) Parve 1963-1966 matemaatika
Irja Liis - IN MEMORIAM 1963-1967 Ajalugu
Albert Aavasalu 1964-1967 õppealajuhataja (1964-1967), eesti keel
Helvi Kallasmaa 1964-2002 algklasside õpetaja
Kuldar Suits 1964-1966 muusikaõpetus
Meeta Aavasalu 1965-1969 matemaatika
Õilme Sellin - IN MEMORIAM 1965-1973 algklasside õpetaja
Vaiki Kaldmäe – IN MEMORIAM 1965-1975, 1993-1995 tütarlaste käsitöö
Svetlana Kirejeva 1966-1969 vene keel
Pilvi Vaks 1966-1974 inglise keel
Eda (Erm) Tohv 1966-1968 kehaline kasvatus
Helvi Kruusa 1967-2002, 2003-2004 algklasside õpetaja
Avo Niidu – IN MEMORIAM 1967-1969 muusikaõpetus
Helmi Hendrikson - IN MEMORIAM 1968-1975 klassivälise töö organisaator, eesti keel
Mai Ole 1968-1980 ajalugu, ühiskonnaõpetus, inglise keel
Linda (Kask) Lillemägi - IN MEMORIAM 1968-1990, 2002-2011 klassivälise töö organisaator, õppealajuhataja, matemaatika
Eva Laidvee 1968-1985 kehaline kasvatus
Peep Laidvee 1968 -1985 kehaline kasvatus
Niina Lõhmus - IN MEMORIAM 1969-1973 vene keel
Õie Kärner - IN MEMORIAM 1969-1983 matemaatika
Tiia Soasepp 1969-1971 algklasside õpetaja
Heli (Liin) Ojat 1970-1995 emakeel, kirjandus
Heino Artel 1971-1973 kehaline kasvatus
Helle Artel 1971-1973, 1985-1987 kehaline kasvatus
Mihhail Timašov 1971-1984 sõjaline algõpetus
Reet Luht 1971-1973 muusikaõpetus
Vaike Paara 1971-1992 algklasside õpetaja
Asta Tõnisson 1971-2003 algklasside õpetaja
Heli Tasane 1971-2018 klassiõpetaja, saksa keel, tütarlaste käsitöö
Taimi Muhu - IN MEMORIAM 1971-1986 algklasside õpetaja
Anne Niibo 1972-1985 vene keel
Jaan Roosileht - IN MEMORIAM 1973-1991 kehaline kasvatus, direktor (1973-1991)
Alar Amor 1973-1997 tööõpetus, joonestamine, kunstiõpetus, direktor (1991-1997)
Marika Härm 1973-2013 emakeel, kirjandus
Helle-Mai Roosileht 1974-2017 algklasside õpetaja, õpiabi
Elle (Jaakson) Kera 1974-1978 inglise keel
Marika Sarapuu 1975-1997 vene keel
Ülle (Rabi) Varik 1975-1976 vene keel
Tiiu Muhu 1975-... inglise keel, ajalugu
Leida (Kaljaste, Jõesalu, Hendrikson) Eeman 1976-1984 vanem pioneerijuht
Heli Heinlaid 1976-1978 bioloogia
Ariita Sepp 1977-1995 matemaatika
Liesela Teeäär - IN MEMORIAM 1977-1980 saksa keel
Tõnis Kolk 1978-1980 keemia
Eve Alu 1978-1982, 1993-2000 ajalugu, kodu-uurimine
Aino Siniväli 1978-1982, 1991 inglise keel
Ants Haidla 1979-2003 põllumajandusmasinate ja liikluse õpetaja
Marje Pajula 1979-1980, 1984-1987 muusikaõpetus
Hilja Amor 1979-2006 emakeel, kirjandus, inglise keel
Daisy Kärner 1980-2017 geograafia
Ahto Mülla 1980-1984 ajalugu
Aade (Rikka) Erits 1980-1984 muusikaõpetus
Ülle Ardma 1980-1982 käsitöö
Ülle Alev 1982-1984 pioneerijuht
Karin Kallaste 1982-1984 keemia
Eda (Strandberg) Lõõbas 1982-1992 inglise keel
Imbi Kasesalu 1983-2018 keemia
Vaike llp 1983-1987 vene keel
Luule Arro 1984-1987 vene keel
Merike Mäemets 1984-... emakeel, kirjandus, kodanikuõpetus
Piret Rõigas 1984-2009 matemaatika
Oleg Safonov 1984-1993, 2000-2006 matemaatika, arvutiõpetus
Prokofi Taranenko 1985-1991 sõjaline algõpetus
Rein Semenov 1985-1997, 2003-2004 kehaline kasvatus
Maie Tilk 1985-1990 vanem pioneerijuht
Ene (Jaakson) Hainsoo 1986-1990 algklasside õpetaja
Sirje Semenov 1986-1992 algklasside õpetaja
Tiina Õispuu 1986-1990 inglise keel
Aveli Sukles 1987-1988 kehaline kasvatus
Maie Joala 1987-1990, 1999-2000, 2004-2005 logopeed
Kalev Kübarsepp 1987-1992 bioloogia
Virve Lohu 1987-... kunstiõpetus
Astra Põder 1988-1989 kehaline kasvatus
Ene (Eisenberg) Linquist 1988-1992 inglise keel
Elo Jaanivald 1988-1992 muusikaõpetus
Ene Kübarsepp 1988-1995 saksa keel
Koidu Kinna 1989-1992 kehaline kasvatus
Anneli (Münt, Keerde) Sassor 1989-... klassiõpetaja
Aili (Sarap) Vunk 1989-2017 vene keel, saksa keel
Hilvi (Bergmann) Viisitamm 1990-1992 vene keel, saksa keel
Eve Hirvela 1990-1992 õppealajuhataja
Pille Raidma - IN MEMORIAM 1990-1997 kehaline kasvatus
Ingrit Toomtalu 1990-1995 kunstiõpetus, huvijuht
Marika Parman 1990-1992 käsitöö
Tiia Kallastu 1990-1996 keemia
Eve Roodus 1991-1995 muusikaõpetus
Tarmo Pajula 1992-2005, 2010-... tööõpetus
Leida Lõo 1993-1997 kunstiõpetus
Erna Kurme 1992-1995 ajalugu
Eve Sartakov 1993-1995 kehaline kasvatus
Urve Indermitte 1993-... kehaline kasvatus
Signe Sume 1993-... tütarlaste käsitöö, arvutiõpetus
Henn Kalda 1993-1996 autoõpetus
Riine Mölder 1993-1995 kehaline kasvatus
Arno Pajur 1994-2000 matemaatika, arvutiõpetus
Urmas Viilma 1993-2004 usuõpetus, filosoofia
Tiina Põder 1994-... klassiõpetaja, saksa keel
Reesi Einas 1995-2011 saksa keel
Linda Tamm 1995-2004 matemaatika
Tarvi Tasane 1995-2005, 2010-2012 klassiõpetaja, huvijuht, arvutiõpetus
Kimberly Gustafson 1996-1998 inglise keel
Eva Palk 1996-2020 bioloogia, keskkonna õpetus
Kaja Peetson 1996-2012 klassiõpetaja
Anne-Mai Tammeleht 1996-2001, 2002-2003 inglise keel
Anne Alus 1997-... tütarlaste käsitöö, huvijuht
Maia Kapsi 1997-2000 muusikaõpetus
Aeliita Kask 1998-2003 psühholoog
Hillar Orav 1998-2001 matemaatika, arvutiõpetus
James Billings 1998-2000 inglise keel
Meelis Välis 1998-1999 direktor (1998-1999)
Tõnis Lukk - IN MEMORIAM 1999-2001 kehaline kasvatus
Peeter Orav 2000-2002 direktor (2000-2002)
Elle Redlich 2000-... vene keel
Liia Kiik 2000-2005 muusikaõpetus
Meeli Tasane 2001-... õppealajuhataja, inglise keel
Veikko Tanni 2001-2004 kehaline kasvatus
Egle Viilma 2001-2002 inglise keel
Kristel Käär 2002-2003 inglise keel
Diana (Kruusa) Veeris 2002-2008, 2011-... logopeed
Diana Beltadze 2003-2007 direktor (2003-2007), ajalugu, filosoofia
Aivar Georg 2004-2012 psühholoog
Eva (Auksmann) Saul 2004-2013 matemaatika
Toivo Martshenkov 2004-2010 kehaline kasvatus
Ruth Vardja 2004-2006 usuõpetus
Evelin Pähn 2004-2005 inglise keel
Heli (Kübar) Künnapas 2006-2007 usuõpetus
Riti (Leppik) Künnapuu 2005-2007 majandusõpetus
Marko Livental 2006-2007, 2009-2010 arvutiõpetus
Raul Peetson 2005-2010 riigikaitse
Margo Sai 2005-2010 riigikaitse
Vambola Viljasoo 2005-2006 tööõpetus
Kaire Narva 2005-2008 huvijuht
Mati Põdra 2006-2008 muusikaõpetus
Urmas Tammik 2006-2007 poiste tööõpetus
Marje Tilk 2006-2008 muusikaõpetus
Avo Vaan 2007-2010 tööõpetus
Rando Lillepa 2007-2014 usuõpetus
Anne Sulger 2007-2012 arvutiõpetus (gümnaasium)
Lembit Rebane 2008-2014 direktor
Elena Mägi 2008-... muusikaõpetus
Hille Uustamm 2008-... matemaatika
Maris Lepp 2008-2011 inglise keel
Angelika Treier 2008-2011 logopeed
Tiina Saar 2008-... rahvatants
Kaspar Kõiva 2010-2017 kehaline kasvatus, riigikaitse
Tiiu Rätsep 2010-2015 füüsika
Elika Lehtpuu 2015-2016 eripedagoog
Kevin Kangur 2016-… muusikaõpetus
Külliki Kruusmann 2016-… õpetaja
Liia Kruusmann 2016-… õpetaja
Katrin (Uutsalu) Kohjus 2015-… direktor
Aile Jaansalu 2016-… haridustehnoloog
Helen Ilves 2017-... inglise keel
Helen Mitt 2017-... matemaatika
Hele Nööri 2017-... loodusainete õpetaja
Bruno Born 2017-... kehaline kasvatus
Anett Mölder 2018-... õpetaja
Ursula Kumel 2019-... algklasside õpetaja
Karina Kotkas 2020-... loodusainete õpetaja
Liset Muhu 2020-... inglise keel
Juta Kubja - IN MEMORIAM 1952-1971 eesti keel, kirjandus, direktor (1951-1960)
Aino (Kaldma) Männiste - IN MEMORIAM 1952-1956 eesti keel, õppealajuhataja (1955)
Lehte Rein - IN MEMORIAM 1953-1985 emakeel, kirjandus
Kalju Nõmmik - IN MEMORIAM 1954-1957 kehaline kasvatus
Silvia Nõmmik 1954-1957 kehaline kasvatus
Irina Gusseva 1952-1991, 1997-2002 vene keel
Vaiki (Härm) Krause - IN MEMORIAM 1952-1963 ajalugu
Asta Saagim - IN MEMORIAM 1952-1955, 1953-1973 inglise keel, eesti keel, zooloogia
May-Eliisabet (Lauter) Maiste - IN MEMORIAM 1952-1999 geograafia, laulmine, bioloogia, koolimuuseumi juhataja
Konstantin Rein 1952-1986 matemaatika, muusikaõpetus, õppealajuhataja (1967)
Linda Virkus - IN MEMORIAM 1952-1967 algklassid
Laine (Järve) Laurit 1952-1962 algklassid
Endel Laurit 1952-1964 matemaatika, füüsika, õppealajuhataja (1960-1964)
Aleksander Marguste - IN MEMORIAM 1952-195? geograafia
Helle (Tults) Pallik 1952-1954 vanempioneerijuht
Johannes Noormägi 1953-1954, 1957-1961 kehaline kasvatus
Vilja Lõhmus 1953-1955 algklassid
Velli (Lohu) Mägi 1953-1955 vene keel
Alla Koovits 1953-1955 vene keel
Aino Salu – IN MEMORIAM 1954-1961 keemia, bioloogia, matemaatika, füüsika, joonestamine
Harry Krause 1954-1963 matemaatika
Veera Pogodina 1955 vene keel
Ruth Klaus 1955 eesti keel
Otto Klaus 1955-1957 masinaehituse praktika
Endel Õige 1955 põllumajanduse praktika
Astrid Kaasik - IN MEMORIAM 1955-1957 inglise keel, joonestamine
Vilma (Mänd) Miilen 1955-1957 laulmine, botaanika, psühholoogia, geograafia, bioloogia
Silvia (Lents) Kaugema - IN MEMORIAM 1955-1957 füüsika, matemaatika, astronoomia
Maret (Koval) Rebane 1955-1957 algklassid
Maimu (Riid) Kumel 1955-1992 matemaatika, algklassid
Niina (Lizunova) Heinla 1956-1958 vene keel
(Varja Sidorova) Varvara Ulas 1956-1961 vene keel
Uno Hiie – IN MEMORIAM 1956-1960 Füüsika
Linda (Siht) Kask 1956-1958 eesti keel
Ellen Põder - IN MEMORIAM 1956-1980, 1982-1996 tütarlaste käsitöö
Harry Raide 1956-1960 joonestamine, matemaatika
Maimu Raide 1956-1960 geograafia
Valve Poolen 1956-1992 inglise keel
Helje Ohtra - IN MEMORIAM 1956-1975 vanempioneerijuht, kehaline kasvatus, algklassid
Aino Alet - IN MEMORIAM 1957-1962 algklassid, vene keel
Aili Tann – IN MEMORIAM 1957-1960 eesti keel
Tiit Ulas 1957-1961 masinaehituse praktika
Eduard Kildemaa - IN MEMORIAM 1957-1973 astronoomia, bioloogia, matemaatika, vene keel, tööõpetus
Endel Kärner - IN MEMORIAM 1960-1973 bioloogia, direktor (1960-1973)
Meida Kärner - IN MEMORIAM 1960-1978 keemia, bioloogia
Enno Poolen - IN MEMORIAM 1960-2010 füüsika
Helvi Rooslepp - IN MEMORIAM 1961-1977, 1979-1986 bioloogia
Silvi Tõnisson – IN MEMORIAM 1961-1964 eesti keel, ajalugu
Manfred Tõnisson - IN MEMORIAM 1961-1965 kehaline kasvatus
Erika Klee - IN MEMORIAM 1961-1968 kehaline kasvatus
Ellen Randmäe - IN MEMORIAM 1961-1995 ajalugu, kunstiajalugu, vene keel
Georg Rosenberg - IN MEMORIAM 1962-1977 matemaatika, saksa keel, joonestamine
Erika Vapris - IN MEMORIAM 1962-1969 algklassid
Salme (Seppik) Haas - IN MEMORIAM 1962-1997 algklasside õpetaja
Laine (Naisson) Klaar 1962-1967 bioloogia, loodusõpetus, tootmisõpetus, laborant
Anneli (Seitam) Parve 1963-1966 matemaatika
Irja Liis - IN MEMORIAM 1963-1967 Ajalugu
Albert Aavasalu 1964-1967 õppealajuhataja (1964-1967), eesti keel
Helvi Kallasmaa 1964-2002 algklasside õpetaja
Kuldar Suits 1964-1966 muusikaõpetus
Meeta Aavasalu 1965-1969 matemaatika
Õilme Sellin - IN MEMORIAM 1965-1973 algklasside õpetaja
Vaiki Kaldmäe – IN MEMORIAM 1965-1975, 1993-1995 tütarlaste käsitöö
Svetlana Kirejeva 1966-1969 vene keel
Pilvi Vaks 1966-1974 inglise keel
Eda (Erm) Tohv 1966-1968 kehaline kasvatus
Helvi Kruusa 1967-2002, 2003-2004 algklasside õpetaja
Avo Niidu – IN MEMORIAM 1967-1969 muusikaõpetus
Helmi Hendrikson - IN MEMORIAM 1968-1975 klassivälise töö organisaator, eesti keel
Mai Ole 1968-1980 ajalugu, ühiskonnaõpetus, inglise keel
Linda (Kask) Lillemägi - IN MEMORIAM 1968-1990, 2002-2011 klassivälise töö organisaator, õppealajuhataja, matemaatika
Eva Laidvee 1968-1985 kehaline kasvatus
Peep Laidvee 1968 -1985 kehaline kasvatus
Niina Lõhmus - IN MEMORIAM 1969-1973 vene keel
Õie Kärner - IN MEMORIAM 1969-1983 matemaatika
Tiia Soasepp 1969-1971 algklasside õpetaja
Heli (Liin) Ojat 1970-1995 emakeel, kirjandus
Heino Artel 1971-1973 kehaline kasvatus
Helle Artel 1971-1973, 1985-1987 kehaline kasvatus
Mihhail Timašov 1971-1984 sõjaline algõpetus
Reet Luht 1971-1973 muusikaõpetus
Vaike Paara 1971-1992 algklasside õpetaja
Asta Tõnisson 1971-2003 algklasside õpetaja
Heli Tasane 1971-2018 klassiõpetaja, saksa keel, tütarlaste käsitöö
Taimi Muhu - IN MEMORIAM 1971-1986 algklasside õpetaja
Anne Niibo 1972-1985 vene keel
Jaan Roosileht - IN MEMORIAM 1973-1991 kehaline kasvatus, direktor (1973-1991)
Alar Amor 1973-1997 tööõpetus, joonestamine, kunstiõpetus, direktor (1991-1997)
Marika Härm 1973-2013 emakeel, kirjandus
Helle-Mai Roosileht 1974-2017 algklasside õpetaja, õpiabi
Elle (Jaakson) Kera 1974-1978 inglise keel
Marika Sarapuu 1975-1997 vene keel
Ülle (Rabi) Varik 1975-1976 vene keel
Tiiu Muhu 1975-... inglise keel, ajalugu
Leida (Kaljaste, Jõesalu, Hendrikson) Eeman 1976-1984 vanem pioneerijuht
Heli Heinlaid 1976-1978 bioloogia
Ariita Sepp 1977-1995 matemaatika
Liesela Teeäär - IN MEMORIAM 1977-1980 saksa keel
Tõnis Kolk 1978-1980 keemia
Eve Alu 1978-1982, 1993-2000 ajalugu, kodu-uurimine
Aino Siniväli 1978-1982, 1991 inglise keel
Ants Haidla 1979-2003 põllumajandusmasinate ja liikluse õpetaja
Marje Pajula 1979-1980, 1984-1987 muusikaõpetus
Hilja Amor 1979-2006 emakeel, kirjandus, inglise keel
Daisy Kärner 1980-2017 geograafia
Ahto Mülla 1980-1984 ajalugu
Aade (Rikka) Erits 1980-1984 muusikaõpetus
Ülle Ardma 1980-1982 käsitöö
Ülle Alev 1982-1984 pioneerijuht
Karin Kallaste 1982-1984 keemia
Eda (Strandberg) Lõõbas 1982-1992 inglise keel
Imbi Kasesalu 1983-2018 keemia
Vaike llp 1983-1987 vene keel
Luule Arro 1984-1987 vene keel
Merike Mäemets 1984-... emakeel, kirjandus, kodanikuõpetus
Piret Rõigas 1984-2009 matemaatika
Oleg Safonov 1984-1993, 2000-2006 matemaatika, arvutiõpetus
Prokofi Taranenko 1985-1991 sõjaline algõpetus
Rein Semenov 1985-1997, 2003-2004 kehaline kasvatus
Maie Tilk 1985-1990 vanem pioneerijuht
Ene (Jaakson) Hainsoo 1986-1990 algklasside õpetaja
Sirje Semenov 1986-1992 algklasside õpetaja
Tiina Õispuu 1986-1990 inglise keel
Aveli Sukles 1987-1988 kehaline kasvatus
Maie Joala 1987-1990, 1999-2000, 2004-2005 logopeed
Kalev Kübarsepp 1987-1992 bioloogia
Virve Lohu 1987-... kunstiõpetus
Astra Põder 1988-1989 kehaline kasvatus
Ene (Eisenberg) Linquist 1988-1992 inglise keel
Elo Jaanivald 1988-1992 muusikaõpetus
Ene Kübarsepp 1988-1995 saksa keel
Koidu Kinna 1989-1992 kehaline kasvatus
Anneli (Münt, Keerde) Sassor 1989-... klassiõpetaja
Aili (Sarap) Vunk 1989-2017 vene keel, saksa keel
Hilvi (Bergmann) Viisitamm 1990-1992 vene keel, saksa keel
Eve Hirvela 1990-1992 õppealajuhataja
Pille Raidma - IN MEMORIAM 1990-1997 kehaline kasvatus
Ingrit Toomtalu 1990-1995 kunstiõpetus, huvijuht
Marika Parman 1990-1992 käsitöö
Tiia Kallastu 1990-1996 keemia
Eve Roodus 1991-1995 muusikaõpetus
Tarmo Pajula 1992-2005, 2010-... tööõpetus
Leida Lõo 1993-1997 kunstiõpetus
Erna Kurme 1992-1995 ajalugu
Eve Sartakov 1993-1995 kehaline kasvatus
Urve Indermitte 1993-... kehaline kasvatus
Signe Sume 1993-... tütarlaste käsitöö, arvutiõpetus
Henn Kalda 1993-1996 autoõpetus
Riine Mölder 1993-1995 kehaline kasvatus
Arno Pajur 1994-2000 matemaatika, arvutiõpetus
Urmas Viilma 1993-2004 usuõpetus, filosoofia
Tiina Põder 1994-... klassiõpetaja, saksa keel
Reesi Einas 1995-2011 saksa keel
Linda Tamm 1995-2004 matemaatika
Tarvi Tasane 1995-2005, 2010-2012 klassiõpetaja, huvijuht, arvutiõpetus
Kimberly Gustafson 1996-1998 inglise keel
Eva Palk 1996-2020 bioloogia, keskkonna õpetus
Kaja Peetson 1996-2012 klassiõpetaja
Anne-Mai Tammeleht 1996-2001, 2002-2003 inglise keel
Anne Alus 1997-... tütarlaste käsitöö, huvijuht
Maia Kapsi 1997-2000 muusikaõpetus
Aeliita Kask 1998-2003 psühholoog
Hillar Orav 1998-2001 matemaatika, arvutiõpetus
James Billings 1998-2000 inglise keel
Meelis Välis 1998-1999 direktor (1998-1999)
Tõnis Lukk - IN MEMORIAM 1999-2001 kehaline kasvatus
Peeter Orav 2000-2002 direktor (2000-2002)
Elle Redlich 2000-... vene keel
Liia Kiik 2000-2005 muusikaõpetus
Meeli Tasane 2001-... õppealajuhataja, inglise keel
Veikko Tanni 2001-2004 kehaline kasvatus
Egle Viilma 2001-2002 inglise keel
Kristel Käär 2002-2003 inglise keel
Diana (Kruusa) Veeris 2002-2008, 2011-... logopeed
Diana Beltadze 2003-2007 direktor (2003-2007), ajalugu, filosoofia
Aivar Georg 2004-2012 psühholoog
Eva (Auksmann) Saul 2004-2013 matemaatika
Toivo Martshenkov 2004-2010 kehaline kasvatus
Ruth Vardja 2004-2006 usuõpetus
Evelin Pähn 2004-2005 inglise keel
Heli (Kübar) Künnapas 2006-2007 usuõpetus
Riti (Leppik) Künnapuu 2005-2007 majandusõpetus
Marko Livental 2006-2007, 2009-2010 arvutiõpetus
Raul Peetson 2005-2010 riigikaitse
Margo Sai 2005-2010 riigikaitse
Vambola Viljasoo 2005-2006 tööõpetus
Kaire Narva 2005-2008 huvijuht
Mati Põdra 2006-2008 muusikaõpetus
Urmas Tammik 2006-2007 poiste tööõpetus
Marje Tilk 2006-2008 muusikaõpetus
Avo Vaan 2007-2010 tööõpetus
Rando Lillepa 2007-2014 usuõpetus
Anne Sulger 2007-2012 arvutiõpetus (gümnaasium)
Lembit Rebane 2008-2014 direktor
Elena Mägi 2008-... muusikaõpetus
Hille Uustamm 2008-... matemaatika
Maris Lepp 2008-2011 inglise keel
Angelika Treier 2008-2011 logopeed
Tiina Saar 2008-... rahvatants
Kaspar Kõiva 2010-2017 kehaline kasvatus, riigikaitse
Tiiu Rätsep 2010-2015 füüsika
Elika Lehtpuu 2015-2016 eripedagoog
Kevin Kangur 2016-… muusikaõpetus
Külliki Kruusmann 2016-… õpetaja
Liia Kruusmann 2016-… õpetaja
Katrin (Uutsalu) Kohjus 2015-… direktor
Aile Jaansalu 2016-… haridustehnoloog
Helen Ilves 2017-... inglise keel
Helen Mitt 2017-... matemaatika
Hele Nööri 2017-... loodusainete õpetaja
Bruno Born 2017-... kehaline kasvatus
Anett Mölder 2018-... õpetaja
Ursula Kumel 2019-... algklasside õpetaja
Karina Kotkas 2020-... loodusainete õpetaja
Liset Muhu 2020-... inglise keel