Our stories

Meie kooli 7.- 9. klassi õpilased võtsid ka sel aastal osa UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti veebiviktoriinist 30. December Andrus Peetson


Sel aastal oli osalejaid lausa 3 korda rohkem kui eelmisel aastal, püstitades sellega kõigi aegade rekordi. Kokku nuputas viktoriinil 3748 õpilast 8 Läänemere-äärsest riigist, kellele lisaks proovisid oma nutikust ka 14 täiskasvanud loodushuvilist ja õpetajat. Lisaks Eesti osalejatele osalesid veel teiste Läänemere-äärsete riikide - Venemaa (382 osalejat), Läti (230), Leedu (127), Soome (124), Poola (64), Saksamaa (20) ja viimaks Taanis (4) osalejat.

Kokku osales 83 kooli üle Eesti.

Kui eelmisel aastal sai maksimumtulemuse vaid üks õpilane, siis tänavu oli igas vanusegrupis maksimaalse tulemuse saavutanud õpilasi päris palju – noorimatest alates vastavalt 35, 32 ja 54 õpilast. Kuna auhinnad pandi välja 30 parimale, siis pidime veel omakorda tõmbama loosi, et leida igast vanusegrupist need 10, kes uuel aastal premeeritud saavad. Meie koolist osutus õnnelikuks Ly-Ann Arus

Veebiviktoriini läbiviimist toetab rahaliselt Haridus- ja Teadusministeerium.

Aitäh õpetaja Liset Muhule.

Sel aastal oli osalejaid lausa 3 korda rohkem kui eelmisel aastal, püstitades sellega kõigi aegade rekordi. Kokku nuputas viktoriinil 3748 õpilast 8 Läänemere-äärsest riigist, kellele lisaks proovisid oma nutikust ka 14 täiskasvanud loodushuvilist ja õpetajat. Lisaks Eesti osalejatele osalesid veel teiste Läänemere-äärsete riikide - Venemaa (382 osalejat), Läti (230), Leedu (127), Soome (124), Poola (64), Saksamaa (20) ja viimaks Taanis (4) osalejat.

Kokku osales 83 kooli üle Eesti.

Kui eelmisel aastal sai maksimumtulemuse vaid üks õpilane, siis tänavu oli igas vanusegrupis maksimaalse tulemuse saavutanud õpilasi päris palju – noorimatest alates vastavalt 35, 32 ja 54 õpilast. Kuna auhinnad pandi välja 30 parimale, siis pidime veel omakorda tõmbama loosi, et leida igast vanusegrupist need 10, kes uuel aastal premeeritud saavad. Meie koolist osutus õnnelikuks Ly-Ann Arus

Veebiviktoriini läbiviimist toetab rahaliselt Haridus- ja Teadusministeerium.

Aitäh õpetaja Liset Muhule.