Pärnu-Jaagupi Põhikool

General information
Parking

Parkla

Transportation

Pärnu-Jaagupi bussijaam

Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees

Job position
 
Management (3)

Katrin Kohjus

Director
+372 53030720
katrin.kohjus@pjkool.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.30

Marko Põder

Majandusjuhataja
+372 53226336
marko.poder@pjkool.ee


Meeli Tasane

Õppealajuhataja
+372 53010979
meeli.tasane@pjkool.ee

Teachers (26)

Katrin Kohjus

Director
+372 53030720
katrin.kohjus@pjkool.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.30

Anne Alus

Käsitöö
Projektijuht noorsootöö alal
+372 5180104
anne.alus@pjkool.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel käsitööklassis

Bruno Born

Kehaline kasvatus
bruno.born@pjkool.ee

Reception time:

T kokkuleppel spordikeskuses

Helen Ilves

Eesti keel/Inglise keel
helen.ilves@pjkool.ee

Reception time:

E, K, N kokkuleppel

Külliki Kruusmann

Õpetaja
kulliki.kruusmann@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel väikeklassis

Liia Kruusmann

Õpetaja
liia.kruusmann@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Virve Lohu

Kunstiõpetus
Pikapäeva õpetaja
virve.lohu@pjkool.ee

Reception time:

K 15.05-16.00 kunstiklassis

Helen Mitt

Mathematics
helen.mitt@pjkool.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel matemaatikaklassis

Tiiu Muhu

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum
+372 55902332
tiiu.muhu@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel ajalooklassis

Merike Mäemets

Kirjandus, Eesti keel
merike.maemets@pjkool.ee

Reception time:

E 14.20-16.00 eesti keele klassis
Kokkuleppel eesti keele klassis

Elena Mägi

Muusikaõpetus
elena.magi@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel muusikaklassis

Anett Mölder

Õpiabi
anett.molder@pjkool.ee


Hele Nööri

Keemia, loodusõpetus, geograafia
hele.noori@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel 08.00 loodusklassis

Tarmo Pajula

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tarmo.pajula@pjkool.ee

Reception time:

N kokkuleppel töökojas

Tiina Põder

Algklasside ainetunnid
tiina.poder@pjkool.ee

Reception time:

E 14.20-15.00 klassis

Elle Redlich

Vene keel
elle.redlich@pjkool.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel vene keele klassis

Anneli Sassor

Algklasside ainetunnid
anneli.sassor@pjkool.ee

Reception time:

E-K, R kokkuleppel klassis
N 13.15-14.00 klassis

Aino Siniväli

Inglise keel
aino.sinivali@pjkool.ee

Reception time:

K, R kokkuleppel kitarriklass

Signe Sume

Algklasside ainetunnid, käsitöö, arvutiõpetus
signe.sume@pjkool.ee

Reception time:

E 13.25-14.10 klassis
T-R kokkuleppel klassis

Meeli Tasane

Inglise keel
+372 53010979
meeli.tasane@pjkool.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel õppealajuhataja kabinetis

Hille Uustamm

Mathematics
hille.uustamm@pjkool.ee

Reception time:

E, R kokkuleppel matemaatikaklassis

Aile Jaansalu

Haridustehnoloog
aile.jaansalu@pjkool.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel haridustehnoloogi kabinetis

Urve Indermitte

Kehaline kasvatus
urve.indermitte@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel spordikeskuses

Ursula Kumel

Algklasside ainetunnid
ursula.kumel@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel klassis

Karina Kotkas

Õpetaja
karina.kotkas@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel klassis

Liset Muhu

Õpetaja
liset.muhu@pjkool.ee

Reception time:

E-R kokkuleppel klassis
Employees (12)

Marko Põder

Majandusjuhataja
+372 53226336
marko.poder@pjkool.ee


Tiiu Muhu

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum
+372 55902332
tiiu.muhu@pjkool.ee

Reception time:

Kokkuleppel ajalooklassis

Reet Antso

Sekretär
+372 5090357
reet.antso@pjkool.ee


Urve Atka

Söökla juhataja
+372 53004222
urve.atka@pjkool.ee


Kaie Erit

Köögitööline
kaie.erit@pjkool.ee


Andrus Peetson

Infojuht
+372 53005490
andrus.peetson@pjkool.ee


Kristiina Vares

Köögitööline
kristiina.vares@pjkool.ee


Diana Veeris

Logopeed
diana.veeris@pjkool.ee


Iira Õunpuu

Koristaja


Karmen Liin

Koristaja-administraator
karmen.liin@pjkool.ee


Tiina Saar

Ringijuht
tiina.saar@pjkool.ee


Marje Kruusa

Kokk
marje.kruusa@pjkool.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Pärnu-Jaagupi Põhikool

General information
Parking

Parkla

Transportation

Pärnu-Jaagupi bussijaam

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.