Our stories

Ilus õhtu emadele 15. May Andrus Peetson


12. mai õhtupoolikul toimus meie kooli emadepäeva salongiõhtu. Tore kontsert vahvate laululaste poolt sai toimuma tänu õpetaja Elenale ja Triinule. Emaks olemisest rääkis jututoas Eva Palk. Kringlid emadele ja lastele küpsetas Kairi Kartau. Saali kaunistas õpetajad Triin ja Elena Mägi ning lauad toodi saali Oma Riigi õpilaste poolt. Ilusa näituse käsitöö ja tehnoloogiatundides tehtust panid üles õpetajad Signe, Virve ja Anne. Nõu ja jõuga aitasid kaasa Anne Marie Tasane ja Käthriin Aasa.

Aitäh Anne Alusele ja kõikidele teistele, kes aitasid kaasa ilusa õhtu toimumisele. 

Meeli Tasane
Õppealajuhataja

12. mai õhtupoolikul toimus meie kooli emadepäeva salongiõhtu. Tore kontsert vahvate laululaste poolt sai toimuma tänu õpetaja Elenale ja Triinule. Emaks olemisest rääkis jututoas Eva Palk. Kringlid emadele ja lastele küpsetas Kairi Kartau. Saali kaunistas õpetajad Triin ja Elena Mägi ning lauad toodi saali Oma Riigi õpilaste poolt. Ilusa näituse käsitöö ja tehnoloogiatundides tehtust panid üles õpetajad Signe, Virve ja Anne. Nõu ja jõuga aitasid kaasa Anne Marie Tasane ja Käthriin Aasa.

Aitäh Anne Alusele ja kõikidele teistele, kes aitasid kaasa ilusa õhtu toimumisele. 

Meeli Tasane
Õppealajuhataja