Kooliolümpiamängud 05. октября Andrus Peetson

29. septembril 2020 toimusid Vändras Põhja-Pärnumaa valla kooliolümpiamängud. Kutsutud olid kõigi valla koolide 5.-12. klassi õpilased. Meie kooli esindasid 5.-7. klassi õpilased.
Igale klassile olid loositud erinevad riigid. Moldovat esindasid 5. klassi õpilased Reti Lii Vaher, Marta Meisalu, Aliise Kivikas, Hanna Rahu, Kertu-Britt Õunapuu, Karl Adrian Vainu, Jüri Jürisaar, Mirko Aija, Tristan Djatšok ja Kasper Vajakas. Luksemburgi esindasid 6. klassi õpilased Marjete Melts, Isabel Kell, Kaili Kauson, Karolin Dello, Aliisa Laan, Margo Kaldmäe, Armo Aun, Ranno Jõerand, Averi Mägi, Andreas Puust ja Uku Osula. Ukrainat esindasid 7. klassi õpilased Liisa-Marinelli Viik, Kadi-Liis Kangur, Sandra Sark, Kelli Ilves, Egle-Riin Eermann, Karl Jaanis, Riston Kiviselg, Henri Kuusalu, Ralf Puusepp ja Raul Tokko.
Kõik võistkonnad kogunesid Vändra Gümnaasiumi juurde. Sealt algas staadionile rongkäik, mida vedasid kuulus Vändra karu ja VG direktor Marge Privits. Peale võistluste avamist algas esimene ala – pendelteatejooks. 5.-6. klassi arvestuses võitis meie 5. klassi võistkond II ja 6. klassi võistkond III koha. 7.-8. klassi arvestuses võitis 7. klassi võistkond II koha. Edasi algasid individuaalsed alad – 60 m jooks, pallivise, kaugushüpe ja 400 m jooks.
Meie medalivõitjad:
Jüri Jürisaar – I koht 60 m jooksus, kaugushüppes ja 400 m jooksus, III koht palliviskes.
Karl Adrian Vainu – II koht 400 m jooksus, III koht palliviskes ja kaugushüppes.
Mirko Aija – II koht kaugushüppes, III koht 60 m jooksus.
Tristan Djatšok – II koht palliviskes.
Reti Lii Vaher – II koht 60 m jooksus, III koht kaugushüppes ja 400 m jooksus.
Marta Meisalu – III koht 60 m jooksus.
Aliisa Laan – I koht palliviskes.
Andreas Puust – I koht kaugushüppes, 60 m jooksus ja 400 m jooksus.
Ranno Jõerand – I koht palliviskes, II koht kaugushüppes, III koht 60 m jooksus.
Riston Kiviselg – I koht 60 m jooksus, II koht kaugushüppes, III koht 400 m jooksus.
Sandra Sark – I koht kaugushüppes ja 400 m jooksus.
Kadi-Liis Kangur – I koht palliviskes, III koht kaugushüppes.
Egle-Riin Eermann – II koht kaugushüppes.
Kelli Ilves – III koht 60 m jooksus.
Liisa-Marinelli Viik – II koht palliviskes.
Meie õpilased olid väga tublid. Õpilasi juhendasid Urve Indermitte ja Bruno Born.

Pilte vaata siit.

Õpetaja Hille Uustamm

Meie medalivõitjad:
Mirko Aija – II koht kaugushüppes, III koht 60 m jooksus.
Tristan Djatšok – II koht palliviskes.
Reti Lii Vaher – II koht 60 m jooksus, III koht kaugushüppes ja 400 m jooksus.
Marta Meisalu – III koht 60 m jooksus.
Aliisa Laan – I koht palliviskes.
Andreas Puust – I koht kaugushüppes, 60 m jooksus ja 400 m jooksus.
Sandra Sark – I koht kaugushüppes ja 400 m jooksus.
Kadi-Liis Kangur – I koht palliviskes, III koht kaugushüppes.
Egle-Riin Eermann – II koht kaugushüppes.
Kelli Ilves – III koht 60 m jooksus.
Liisa-Marinelli Viik – II koht palliviskes.

Pilte vaata siit.

Õpetaja Hille Uustamm