Toimus suhkruprojekt 20. февраля Andrus Peetson

Pärnu-Jaagup Põhikoolis toimus suhkruprojekt, mille raames viidi läbi töötoad algklassidele. Töötoa viisid läbi noored õpetajad: Viktoria ja Meeri.

Töötaos õppisid õpilased lugema pakendiinfot, arvutasid maiustuste ja magusate jookidega saadavad suhkrukogused. Suhkrukoguse visualiseerimiseks mõõdeti toiduainete suhkrusisaldused klaasidesse ja suhkrupüramiididesse. Avastamist ja imestamis oli oamajagu. Töötooa lõpuks leiti ühiselt, et magusad karasusjoogid on maiustused, mitte janu kustutamiseks. Janu korral tuleb juua vett või mineraalvett.

Pilte vaata siit.

Pilte vaata siit.